Stiahnut.sk

Assassin's Creed II

95 %

Priam dokonalé pokračovanie známe vražednej série

Rok 2009 bol pre vývojárov z Ubisoft Enterntainment mimoriadne úspešný aj vďaka kvalitnému pokračovaniu Assassin's Creed II. Desmond, hlavná postava z minulého dielu, na konci prvej časti opäť vliezol do Animusu, kde sa zoznámi so spomienkami mladíka Ezia Auditore da Firenzeho. S ním sa potom hráči vydávajú do viac než 16 herných sekvencií, v ktorých je všetko výrazne rozšírené oproti prvému dielu. Dej sa odohráva v 15. storočí v talianskych mestách Florencia, Benátky a okolí.

Hlavný príbeh je rozdelený na niekoľko častí, ktoré postupne zobrazujú smrť Eziových rodičov, učenie sa hlavným princípom správneho asasína, vraždenie zvolených cieľov alebo vzťah EziaLeonardom da Vincim. Ten mu zabezpečí všetko potrebné vybavenie na boj, ktoré dostalo oproti predošlej hre poriadne veľké rozšírenia – dve čepele v rukávoch, poniard, vrhacie nože, rôzne druhy mečov, sekery, kladivá, kopije alebo dokonca vražedná a odstrašujúca strelná zbraň. V niektorých momentoch si dokonca hráči s Eziom zalietajú na lietajúcom stroji a naučia sa, ako ho udržať vo vzduchu (oheň je cesta).

Popri hlavnom príbehu je v hre veľa bočných misií a úloh, ktoré je dobré plniť už len preto, že sú vynikajúco spracované a navyše zapadajú do postupne sa odkrývajúcej skladačky. Hráči budú naprieč celou hrou hľadať skryté kódexy, ktoré prezradia veľa cenných informácií. Schopnosť Orlieho zraku zase odhalí ukryté indície na strechách stavieb po celom meste. V priebehu celej hry navyše musia hráči riešiť hádanky, rébusy, matematické úlohy či dokonca Fibonačiho postupnosť a pri odhalení všetkých spomienok sa odhalí pravda ako jednoliaty celok.

Celé mestá s okolím sú nádherne spracované s dôrazom na historickú presnosť a okrem lezenia po strechách, prekonávaní vysokých prekážok či skákaní z jednej budovy na druhú je v hre možné aj plávať (minulá časť touto možnosťou neoplývala). Zlepšenia sa dočkala aj umelá inteligencia vojakov, ktorí sú viac nepríjemní, nedajú Eziovi pokoj a prenasledujú ho dlhšie a intenzívnejšie. Takisto súboje sú akčnejšie a väčšie a nájomný vrah bude mať častokrát čo robiť, aby im ušiel. Dobrou pomôckou v prípadoch ústupu je dymový granát.

Ako správny majster splynutia s davom, aj tentokrát sa bude útočiť najmä zo zálohy a systémom rýchlych prepadov. Nechýba ani možnosť najať si obyvateľov miest za malý poplatok, aby odlákali stráže, spôsobili chaos a pod. Stráží a vojakov všeobecne je v hre niekoľko typov a postupom v hre budú čoraz nebezpečnejší. Samostatnou kapitolou je Villa Monteriggioni, Eziove sídlo, ktoré slúži ako zdroj príjmov, no na začiatku je do neho potreba vraziť aké-také finančné prostriedky. Počítačová verzia disponuje aj DLC obsahom, ktorý je, na rozdiel od konzol, úplne zadarmo.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ / AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1,5 GB
GPU: 256 MB / GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4700 B
HDD: 8 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 9.0, Win XP
Assassin's Creed IIPouličný súbojPrekvapenie stráží

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Krásne spracovaný herný svet
  • Veľké množstvo zbraní
  • Rôzne druhy stráží
  • Príbeh, ktorý nepustí
  • Šplhanie, skákanie, plávanie...
  • Hľadanie kódexov
  • Systém vedľajších misií
  • Historické miesta aj postavy
  • DLC obsah zadarmo
 

Assassin's Creed II

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.ubisoft.com/en-us/game/assassins-creed-2/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 1543
Publikované: 7.8.2018
Poslední aktualizace: 6.8.2018
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Origin hry, Steam hry, Uplay hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 1 4 a e b  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Pouličný súbojAssassin's Creed II

Pouličný súboj

Prekvapenie strážíAssassin's Creed II

Prekvapenie stráží

RozhliadanieAssassin's Creed II

Rozhliadanie

Skok z výškyAssassin's Creed II

Skok z výšky

Vo vodeAssassin's Creed II

Vo vode

Zabitie zo senaAssassin's Creed II

Zabitie zo sena

ZakrádanieAssassin's Creed II

Zakrádanie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 3 d c b 6  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia