Stiahnut.sk

Internet Explorer

80 %

Populárny internetový prehliadač od spoločnosti Microsoft

Internet Explorer je jedným z najpoužívanejších prehliadačov webových stránok na svete, ktorého tvorcom je spoločnosť Microsoft, ktorá práve prichádza s novou revolučnou deviatu verziou. Tá sa má pokúsiť zvrátiť postupný prepad počtu užívateľov tohto prehliadača. A potenciál na to skutočne má. Inšpirovaný inými prehliadači, tentoraz aj Microsoft stavil na minimalistické, moderne vyzerajúce užívateľské prostredie. Vďaka odstráneniu prebytočných líšt a tlačidiel tak zostáva viac priestoru pre zobrazenie obsahu webovej stránky. To ocenia najmä používatelia notebookov a netbookov, ktorí spravidla surfujú v oveľa nižšom rozlíšení, ako používatelia stolných počítačov.

Vďaka hardvérovej akcelerácii grafických prvkov, ako je text, video, či obrázky došlo k dramatickému zrýchleniu načítavania webového obsahu a surfovanie je tak rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Celý prehliadač je postavený na úplne novom engine Chakra, vďaka čomu Internet Explorer plne podporuje rozhranie HTML5 a taktiež umožňuje prehrávať videá vo formáte H.264.

Internet Explorer 9 so sebou tiež prináša celý rad nových funkcií, vďaka ktorým je surfovanie pohodlnejšie. Novinkou je možnosť pripnúť si svoje obľúbené weby na panel úloh Windows a rýchlo sa tak dostať na svoje obľúbené webové stránky bez nutnosti predtým zapnúť prehliadač. Tiež došlo k zjednoteniu vyhľadávacieho panelu a adresného poľa. Veľkých zmien sa dočkali aj záložky. Môžete ich teraz obnoviť aj po zatvorení, alebo spustiť anonymné surfovanie po internete pomocou služby v režime InPrivate. Pre užívateľov Windows 7 je tiež iste veľmi lákavá ponuka integrácia prehliadača s operačným systémom.

Prehliadač je vybavený radom užitočných nástrojov, ako je napríklad správca doplnkov, ktorý užívateľa informuje o tom, koľko ktorý doplnok vyžaduje systémových zdrojov a ako zaťažuje počítač a umožňuje mu akýkoľvek nainštalovaný doplnok vypnúť alebo odstrániť. Ďalším nástrojom, ktorý stojí nepochybne za zmienku je správca sťahovania, ktorý udržuje poriadok vo všetkých stiahnutých súboroch a každý z nich pri sťahovaní kontroluje, či neobsahuje škodlivý software.

Internet Explorer 9 však bohužiaľ nie je možné nainštalovať na Windows XP.

Internet ExplorerInternet Explorer - Internet Explorer 8

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Jednoduchý a moderný vzhľad
  • Hardvérová akcelerácia grafických prvkov
  • Vylepšené záložky
  • Integrácia funkcií do systému Windows 7
  • Vylepšený správca doplnkov
  • Možnosť blokácie ActiveX, reklám a scriptov
  • Inteligentný správca sťahovania
  • Niekoľko režimov kompatibility
  • Režim InPrivate pre anonymné surfovanie po internete
 

Verze IE9 Windows 7… - 36,95 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://windows.microsoft.com
Veľkosť súboru: 36,95 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista
Verzia: IE9 Windows 7 64-bit
Počet stiahnutí: 25657
Publikované: 18.1.2012
Poslední aktualizace: 18.1.2012
Zaradené v kategóriách: Internetové prehliadače

Značky

Podobné programy

Diskusia

Anton Vanko
Anton Vanko

internet Explorer mám nastavený ako domovsku stránku.Pri prehravani ma stále upozorňuje,že použivam staršiu verziu,mám si ju aktualizovať pretože ju prestanú podporovať,čo mám robiť ?

08.01 08:17 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 5 9 6 3 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Internet Explorer

Internet Explorer

Internet Explorer - Internet Explorer 8Internet Explorer

Internet Explorer - Internet Explorer 8

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 9 d 8 2 7  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia