Stiahnut.sk

Age of Empires online

80 %

Moderné pokračovanie legendárnej strategickej série

Age of Empires Online je voľným pokračovaním slávnej série, ktoré nás opäť zavedie do obdobia antiky, tentoraz ako onlinovky v nevšednom komiksovom dizajne. Napriek obavám fanúšikov sa táto premena veľmi podarila. AoE Online je na stiahnutie a hranie úplne zadarmo. Hráči si však môžu priplácať za bonusový obsah, ako sú napríklad nové civilizácie alebo upgrady jednotiek. Dva základné národy, Gréci a Egypťania sú zdarma, za príplatok sú potom k dispozícii aj Rimania. Oznámené sú však ďalšie civilizácie, ako napríklad Peržania alebo Kelti, ktorí budú do hry pridaní v niektorom z budúcich patchov. Jednotlivé národy sa od seba líšia len vzhľadom budov a jednotiek, herne sú však úplne totožné.

Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, je AoE online komplexná stratégia, v ktorej hráč buduje a spravuje svoje hlavné mesto, plní questy, organizuje výpravy a obchoduje. Srdcom ríše je práve hlavné mesto, ktoré postupne rastie a umožňuje vynájsť a stavať nové budovy, technológie a jednotky. Je tiež centrom diplomacie, a teda miestom, kde uzatvárate zmluvy s inými hráčmi.

Questy získavate od významných obyvateľov mesta a práve pri ich plnení sa prepínate do real-time režimu, ktorý je typický pre staršie diely série. Každé dobrodružstvo začínate s niekoľkými málo budovami a jednotkami a vaším cieľom je poraziť nepriateľa alebo splniť ďalšie úlohy daného questu. Keďže ide o online hru, tak nie je bohužiaľ možné v priebehu plnenia misií hru ukladať. Aj keď nie sú jednotlivé questy príliš dlhé a málokedy presiahnu hodinu, môže absencia "Save" vadiť, ak potrebujete odísť od PC alebo sa neuváženým krokom pripravíte o armádu.

Za splnenie úlohy, zničenie nepriateľa či zbúranie jeho budov získavate body, za ktoré potom v hlavnom meste dosahujete vyšších levelov, ktoré vám odomykajú nové budovy, jednotky, technológie a dobrodružstvá. Hlavné mesto postupne prejde štyri technologické obdobia, a čím je vyspelejšie, tým viac surovín generuje. Dve hlavné suroviny tejto hry sú peniaze a body ríše. Za ne nakupujete nové budovy a vybavenie pre jednotky. Jednotky a budovy potom kupujete rovnako ako v predchádzajúcich dieloch za zlato, drevo, kamene a jedlo, ktoré ťažia pracanti. Technológií je naozaj veľa a takmer všetky jednotky a budovy možno niekoľkokrát vylepšiť. Niektoré technológie je však potrebné aktivovať počas dobrodružstva tým, že zaberiete špeciálnu budovu. Ak sa vám podarí niektorú technologickú vetvu vylepšiť na maximum, získa váš národ v danej oblasti špeciálne bonusy.

Po grafickej, ani hernej stránke nemožno Age of Empires Online nič vytknúť. Jedná sa o príjemnú strategickú hru, ktorá si určite svojich hráčov nájde.

Age of Empires onlineAge of Empires - Boj o brodAge of Empires - Expediční výprava

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Hranie zadarmo
  • Niekoľko rôznych národov
  • Možnosť dokúpiť bonusový obsah
  • Rôznorodé questy
  • Budovanie hlavného mesta
  • Široká škála technológií
  • Mnoho jednotiek a budov
  • Príjemná komixová štylizácia
 

Verze 1.0 - 0,64 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://ageofempiresonline.com/
Veľkosť súboru: 0,64 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 4474
Publikované: 7.2.2012
Poslední aktualizace: 7.2.2012
Zaradené v kategóriách: MMO hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 3 3 f 0 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Age of Empires online

Age of Empires online

Age of Empires - Boj o brodAge of Empires online

Age of Empires - Boj o brod

Age of Empires - Expediční výpravaAge of Empires online

Age of Empires - Expediční výprava

Age of Empires - Egyptské městoAge of Empires online

Age of Empires - Egyptské město

Age of Empires - Mapa úkolůAge of Empires online

Age of Empires - Mapa úkolů

Age of Empires - Boj mezi hráčiAge of Empires online

Age of Empires - Boj mezi hráči

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 0 2 f 1 c  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia