Stiahnut.sk

 • Peter

  Aplikácie pre mobilné telefóny a tablety: aplikácia na Sony Ericsson Xperia X10

  Dobrý deň,
  Chcem si nainštalovať aplikáciu TrashOut, keď sa však prihlásim na Google Play, píše to, že TrashOut je nainštalovaný. Aplikáciu som totiž používal, ale som si sformátoval SD kartu, lenže na účte to stále je ako že nainštalované. Skúšal som aj nainštalovať aplikáciu tak že som spojil mobil s PC, na Google Play (na PC) som v kolonke TrashOut aplikácie klikol na „nainštalované“ a tam na možnosť „inštalovať“, napísalo to: „Aplikácia TrashOut - partner Let`s do it sa čoskoro nainštaluje do vášho zariadenia.“ Ale nič neinštaluje. Čo mám urobiť aby som aplikáciu dostal opäť do mobilu?

  Skúšal som aplikáciu nainštalovať aj pod iným účtom, tam zase píše chybu: "Nemáte žiadne zariadenia", pritom som tam normálne prihlásený – v Google Play na mobile aj na PC (pod tým druhým účtom samozrejme). Mám Sony Ericsson Xperia X10 a na tomto mobile som túto aplikáciu predtým normálne používal.
  Peter 26.4.2014 Odpovede 1 Odpovedať

Odpovede:

 • Honza Dobrý den,
  zkuste aplikaci nejprve skrze PC připojení odinstalovat plně z Vašeho účtu (bohužel se tak nejspíše odstraní i dosavadní nastavení a provedené záznamy). Následně pak aplikaci znovu nainstalujte.
  Honza (administrátor) 28.4.2014

Odpovedať na otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 c b 4 c 8  :
 
Text:
Nejčtenější dotazy ze stejné kategorie

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia