Stiahnut.sk

 • oco

  Podnikanie, domácnosť: Konverzia súboru PowerPoint (ppsx) do formátu mp4

  Dobrý deň, potrebujem urobiť konverziu súboru ppsx - PowerPoint do súboru formátu mp4. Existujú programy ako napr. Xilisoft Powerpoint to Video Converter, E.M. Full PowerPoint Video Converter a niektoeé ďalšie. Sú však dosť drahé a free verzia ma vo výstupnom súbore vodoznak alebo prekonvergujú len určitý počet snímok. Ďalej konverzia online dobre, ale nespracuje špeciálne údaje (napr. vnorené snímky). Ďakujem a prajem príjemný deň R. Kollár oco 29.1.2015 Odpovede 3 Odpovedať

Odpovede:

 • Honza Dobrý den,
  pokud tuto funkci nebudete využívat nikterak často, vyzkoušejte online služby, které jsou zdarma a často bez vodoznaku. Stačí pouze nahrát soubor a spustit převod. online-convert pracuje dokonce i s Dropboxem a nahrávání je tak o to jednodušší.
  Honza (administrátor) 2.2.2015
 • oco Dobrý deň,
  vyskúšal som online služby, convert bol v poriadku až na dve dôležité veci:
  a/ časové relácie nie sú dodržiavané na výstupnom súbore
  b/ pri viacvrstvovej snímke prekonvertuje len najvrchnejšiu a ostatné boli stratené

  V súvislosti s prezentáciami v PPNT 2007 mám problém (neviem či to bolo treba uviesť v sledovanom vlákne?). Nahral som si kamerou videosekvencie - výstupný formát mp4. Pri animácii v rámci prezentácie som zistil, že kodek formát mp4 nie je súčasťou Office 2007. Aby som video mohol dať do prezentácie a prehrať ho na DVD prehrávači na TV, musel som previesť konverziu na obrazový /vo formáte mpg/ a zvukový signál /formát vma/. Problém je, že pri prehrávaní na DVD prehrávači zvuk zaostáva za obrazom. Moja otázka je - dá sa doinštalovať do PPNT /resp. Officu 2007/ kodek mp4 aby som používal len jeden súbor s obrazom aj zvukom. /alebo iný kodek formát/
  Ďakujem a prajem príjemný deň Rudolf Kollár.
  oco 21.2.2015
 • Honza Dobrý den,
  doporučuji video převést do formátu avi nebo wmv (kontejner, který v sobě skrývá jak audio, tak video) a s ním nadále pracujte.
  Honza (administrátor) 23.2.2015

Odpovedať na otázku

Meno:
Opište znaky opačně  1 f 8 9 0 7  :
 
Text:
Nejčtenější dotazy ze stejné kategorie
 • Monika

  Podnikanie, domácnosť: Zmena jazyka Microsoft Office 2007

  Prosím Vás, stiahla som si Microsoft Office 2007, ale mam to v angličtine. Prosím poradte ako tam dostanem slovenský jazyk. Ďakujem veľmi pekne za radu. Monika 18.10.2012 Odpovede 3 Odpovedať
 • janka

  Podnikanie, domácnosť: Ask.com

  Pri aktualizácii Spybota sa mi do pc dostal prehliadač Ask.com. Zmenil mi úvodnú stránku Google chrome a neviem ho odstrániť...zvyčajný postup cez nastavenia prehliadača chrome nefunguje,neustále i po odstránení sa znovu vracia do súpravy stránok.
  Vo vyhladavaní cez štart nie je žiadna zmienka o jeho prítomnosti v Pc...našla som aj nástroj na jeho odstránenie ,ale je to platená verzia...ako sa ho zbavím?
  janka 5.9.2013 Odpovede 4 Odpovedať
 • oco

  Podnikanie, domácnosť: Animácia - listovanie v albume fotografii

  Dobrý deň,
  existuje prosím Vás animácia - listovanie albumom fotografií (tak ako listujem v knihe) použitej v PowerPointe či už ako makro alebo samostatný program volaný v PowerPointe?
  Podľa možnosti free.
  Ďakujem a prajem príjemný deň.
  oco 30.10.2013 Odpovede 1 Odpovedať
 • Jana

  Podnikanie, domácnosť: Balík Office

  Prosím Vás, zaujímalo by ako dlho budem môcť používať balík, aj je pri ňom skúšobný?
  Ďakujem za odpoveď
  Jana 2.10.2013 Odpovede 1 Odpovedať

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia