Stiahnut.sk

Farm Together

87 %

Farmárčenie online so svojimi priateľmi

Zvoľte si farmára, vyberte sa na človekom neporušenú pôdu a s priateľmi si vybudujte vašu vysnívanú farmu v hre Farm Together. Farmárskych hier je nepochybne veľa a každý rok ich pribúda niekoľko, no väčšinou ide o singleplayerové tituly, kde si každý kope na svojom piesočku. V čom je Farm Together výnimočná hra, je fakt, že si užijete obrábanie svojho políčka a chovanie domácich zvierat v online komunite, s ktorou môžete zdieľať činnosti a pekné chvíle.

Ide o veľmi príjemný herný počin od vývojárskeho štúdia Milkstone, ktorý sa zameriava na celoročné hospodárenie na vopred vyznačenej rozlohe v pustej krajine. Vašou úlohou je spraviť z obyčajnej plochy úrodnú pôdu, kam si nasadíte koreňovú zeleninu, strukoviny, ovocné rastlinky aj stromové sady, ktoré budete zalievať, hnojiť a nakoniec zberať úrodu.

Farm Together ďalej umožňuje nakúpiť hospodárske zvieratá, medzi ktorými nechýbajú kurence, ošípané, hovädzí dobytok alebo kozy. Aj im musíte vytvoriť vhodné podmienky pre život, tak aby mohli rásť a produkovať vám zisk. Zozbieranú úrodu a živočíšne produkty potom predáte v obchode a nakúpite si lepšie vybavenie. Vrcholom agrárneho priemyslu sú traktory schopné obrábať až 9 políčok naraz, zatiaľ čo s lopatou v ruke vám to pôjde ťažko a po jednom.

Farma je na začiatku maličká a na výber je len z niekoľkých plodín a zvierat, ktoré je možné nakúpiť, zasadiť či vychovať. Postupne sa prepracujete k vyšším odmenám a lepším plodinám na pestovanie. Výhodou je otvorený herný svet, v ktorom sa prechádzate s ostatnými hráčmi, pozeráte sa na ich infraštruktúru alebo sa len tak bavíte. Tvorcovia mysleli na všetkých, a tak je možné zneprístupniť vlastnú farmu ostatným hráčom, prípadne sa dá zvoliť, aby sa na ňu mohli pozrieť len priatelia. V hre sa strieda deň a noc, nechýbajú ani realistické prvky ako časy, kedy je dobré sadiť a zberať úrodu, ktoré plodiny môžu rásť na určitom type pôdy a pod.

Farm TogetherKukuricaTraktor

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Multiplayerové farmárčenie
  • Striedanie dňa a noci
  • Sadenie plodín
  • Chovanie zvierat
  • Budovanie vlastného komplexu
  • Sadenie podľa časových období
  • Plynulá hrateľnosť
  • Obrábanie traktorom
 

Farm Together

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.milkstonestudios.com/games/farm-together/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 609
Publikované: 19.10.2018
Poslední aktualizace: 19.10.2018
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Simulátory, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 f 0 c 9 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Farm Together

Farm Together

KukuricaFarm Together

Kukurica

TraktorFarm Together

Traktor

OvocieFarm Together

Ovocie

KuratáFarm Together

Kuratá

PalivoFarm Together

Palivo

Herné postavyFarm Together

Herné postavy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  a 8 8 6 b 9  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia