Stiahnut.sk

Parkitect

87 %

Budovateľský simulátor zábavných parkov vo veľkom

Po niekoľkých rokoch v predbežnom prístupe sme sa konečne dočkali plnohodnotného vydania hry Parkitect. Ide o simulátor stavby zábavných parkov, ktoré sa už teraz vo veľkej miere nevytvárajú. Po veľkom boome nezabudnuteľných hier zo série Tycoon, ako napríklad RollerCoaster Tycoon, je na trhu pomerne veľká diera v podobne ladených hrách. Z minulého roka tu síce máme Planet Coaster, ale to je asi tak všetko. Parkitect sa tak snaží uhasiť smäd hráčov po budovaní vlastných parkov, čo sa tvorcom z Texel Raptor darí vo veľkom štýle.

Celkovo 26 scenárov ako si postavať park ponúka dostatok priestoru pre všetky možné varianty. Či už ide o budovanie parku a atrakcií v divokej prírode skalnatých hôr, postavenie parku v lese alebo podmorské  zábavky – to všetko tu je a ešte vo väčšom meradle, než si dokážete predstaviť. Zákazníkom sa snažíte spríjemniť čas strávený vo vašich priestoroch čo najviac a musíte urobiť všetko preto, aby sa zabávali, cítili príjemne a atrakcie ich nenudili.

Pri tvorbe môžete využiť svoju fantáziu alebo sa pozrieť do Steam Workshopu, kde už pre vás ďalší hráči pripravili to najlepšie, na čo si trúfli, a vy si tak jednoducho môžete privlastniť cudzie nápady toho najväčšieho kalibru. Tvorba kolotočov, hojdačiek, tobogánov alebo horských dráh ale nie je nijak náročná a pokročilí editor umožňuje meniť tvar, hudobný sprievod aj farbu priamo počas prevádzky.

Prostredie je rozmanité, ale je na každom z vás, ako sa s ním pohrá a vysporiada. Stromy ležiace v ceste novej prístupovej ceste sa dajú odstrániť, rybník ležiaci pri horskej dráhe vysušiť a tak podobne. Zaujímavosťou je nahliadnutie do zákulisia výstavby takéhoto parku. Nechcete predsa, aby sa návštevníci rozptyľovali vaším zásobovaním alebo iným druhom logistiky, všakže? V takom prípade je potreba dbať na tichú správu parku, nevyrušovanie atď. Nemusíme snáď pripomínať manažovanie financií, nákup nových modelov zábavných strojov alebo navrhovanie vlastných nápadov a ich zavedenie do praxe. Poteší aj sandboxový mód, kde si môžete tvoriť vlastný svet bez zábran.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: 2.3 GHz Intel i3
RAM: 4 GB
GPU: Väčšina grafických kariet od roku 2004 by mala fungovať
HDD: 2 GB voľného miesta
Ďalšie: Windows Vista, 7, 8, 10
ParkitectNa dráheNepriazeň počasia

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Obrovské mapky
  • 26 scenárov
  • Steam Workshop
  • Zákulisný režim
  • Modifikovateľné prostredie
  • Návrhy vlastných atrakcií
  • Sandboxový mód
 

Parkitect

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://themeparkitect.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.1
Počet stiahnutí: 486
Publikované: 6.12.2018
Poslední aktualizace: 6.12.2018
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Simulátory, Steam hry, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 a e 1 5 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Parkitect

Parkitect

Na dráheParkitect

Na dráhe

Nepriazeň počasiaParkitect

Nepriazeň počasia

Nočné atrakcieParkitect

Nočné atrakcie

RaketaParkitect

Raketa

ŠpirályParkitect

Špirály

V leseParkitect

V lese

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 5 1 1 3 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia