Stiahnut.sk

Kenshi

87 %

Otvorený svet, vaša postava a voľba povolania ako za starých dobrých RPG časov

Stať sa môže čokoľvek. S touto frázičkou by ste mali zapínať hru Kenshi, pokiaľ chcete predísť zármutku zo straty života, začiatku úplne odznova alebo z chaotických situácií, ktoré v hre rozhodne nastanú. Ide o simuláciu života postáv, ktorým môžete vdýchnuť život a spraviť z nich obchodníka, zlodeja, rebela, vodcu jednotiek, dobrodruha, farmára, kanibala alebo padnete do rúk nepriateľom a stane sa z vás otrok.

Pôvodný tvorca vôbec nemal ľahkú úlohu vytvoriť svet rozľahlí na 870 štvorcových kilometroch. Keď začínal pred dvanástimi rokmi sám, uvedomil si, že na to jednoducho nestačí, pribral ďalších pomocníkov do šesťčlenného tímu, aby sa následne zmrštili na štvoricu a postupne to dokopali do plnohodnotného vydania, ktoré tu máme dnes.

Navzdory tomu, že je Kenshi RPG v otvorenom svete, nie je to multiplayer. Vy si tak užijete všetko osamote, resp. s umelou inteligenciou, ktorá hýbe svetom a buď sa stanete jej vládcom, alebo vás ovládne a zničí, dokonca aj poníži. Od začiatku ste jednou z najslabších postáv a nič vám nepríde k nohám zadarmo. Musíte preto hľadať zdroje surovín, craftiť si predmety, rozprávať sa s postavami, verbovať si pomocníkov, pripájať sa k už zaužívaným spoločenstvám a tak ďalej. Jedine tí najšikovnejší z vás prežijú nástrahy, aké si tvorcovia z Lo-Fi Games pre vás pripravili.

Či už budete hrať umiernene, alebo sa pustíte do súbojov, vedzte, že zranenia sa prejavia aj na postave. Ak prídete v súboji o ruku, meč si podržíte len v tej, čo vám zostala. Stratili ste veľa krvi? Prichádza odpadnutie a ktovie, kam vás zavedú za ten čas ostatní. Odsekli vám nohu? Budete sa plaziť a prosíkať o zľutovanie. Miera realistického spracovania je na vysokej úrovni a v mixe RPG s RTS to je príjemné spestrenie.

Ako to už býva, aj tu si chcete postaviť základňu, aby ste sa mali kam uchýliť, kde si cvičiť jednotky či farmárčiť. Zastavme sa pri tvorbe postavy, čo je kategória sama o sebe. Takto podrobné vystrojenie svojej postavičky len tak hocikde nenájdete. Nielen, že si zvolíte rasu, podrasu alebo pohlavie, ale sú to práve maličké detaily, ktoré vám umožnia predstaviť svetu tie najbizarnejšie kreácie. Tri hlavné kategórie – Telo, Hlava, Vlasy – sú ďalej rozdelené do niekoľkých desiatok podskupín, kde je možné zvoliť pozíciu tela, predĺženie krku, dĺžku končatín, veľkosť bokov/pŕs/brucha, pozíciu očí/nosa/úst, farbu a dĺžku vlasov, váhu, odtieň pleti a mnoho ďalšieho.

Ak hľadáte originálnu oddychovku, nebojíte sa prekvapení a nezvyčajných životných situácií, potom si Kenshi zamilujete. Desiatky hodín ubehnú v poctivo spracovanom hernom svete ako voda a zanechajú vo vás spomienky na povolania, ktoré možno vo svojom živote nikdy neokúsite.

KenshiPevnosťDuel

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Obrovský herný svet
  • Neuveriteľne veľa možností
  • Podrobná tvorba postavy
  • Rôzne rasy a povolania
  • Nevyspytateľné životné situácie
  • Craftenie predmetov
  • Hra osamote alebo v skupinách
  • Budovanie miest a hradov
 

Externé stiahnutie

Kenshi

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://lofigames.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: Demo
Počet stiahnutí: 907
Publikované: 6.1.2019
Poslední aktualizace: 6.1.2019
Zaradené v kategóriách: Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Demá hier, Steam hry, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 5 a d 1 d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Kenshi

Kenshi

PevnosťKenshi

Pevnosť

DuelKenshi

Duel

Mapa svetaKenshi

Mapa sveta

Mesto na kopciKenshi

Mesto na kopci

Prenos telaKenshi

Prenos tela

SúbojKenshi

Súboj

Tvorba postavyKenshi

Tvorba postavy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 9 c 3 0 a  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia