Stiahnut.sk

We Happy Few

76 %

Alternatívna minulosť v dystopickom anglickom meste

Povojnové Anglicko šesťdesiatych rokov v alternatívnej minulosti je úplne iné, než aké ho poznáme dnes. Ľudia sú v hre We Happy Few ovládaní vyššou mocou, sledovaní a povinnosťou je brať drogu Joy, ktorá so sebou prináša krátkodobé šťastie. Pred vyprchaním účinku si musia obyvatelia dopriať ďalšiu dávku, s čím sa dostavujú problémy straty hmotnosti, zhoršuje sa pamäť a celkový stav spoločnosti tak ide rapídne nadol. V tomto dystopickom svete budete hrať za tri postavy, ktorých príbehy prežijete po jednom, ale zároveň sa budú ich cesty miestami krížiť. Dejové linky sú originálne, pútavé a ponúkajú desiatky hodín zábavy, v ktorých popri hlavnej príbehovej línii môžete sledovať aj vedľajšie úlohy.

Mestečko Wellington Wells funguje na totalitných princípoch, kde sa nosí skoro rovnošata, dodržujú sa striktné pravidlá na ulici, sleduje vás strýko Jack a pri akomkoľvek náznaku odporu a disidencie sa do vás pustia ako obyvatelia, tak aj polícia. Vašimi možnosťami je buď útek, alebo priamy konflikt. Pri prvom type riešenia problémov sa môžete stratiť v dave, skryť sa na lavičke a čítať si noviny (čím zaručene strasiete všetkých prenasledovateľov), ukryť sa v dome alebo sadnúť do auta a prečkať situáciu tam. Stret záujmov sa vyrieši aj bitkou, pri ktorej môžete používať rôzne predmety ako sekery, lopaty, obušky, pušku a pod.

We Happy Few sa radí do kategórie stealth hier a nechýbajú ani survival prvky. Zakrádanie sa po lokalitách, prepadávanie ľudí zo zálohy alebo odpratávanie tiel patrí k tomu najzákladnejšiemu, čo od Stealth prvkov v hre čakať. Survival znamená, že si musíte nájsť vodu aj jedlo, inak budú postavy oslabené. Takisto si s nájdených predmetov vyrábate užitočné veci typu bandáže, lekárničky, oblečenie, zbrane a pod. Cestou nachádzate stále odkazy na papieroch, ktoré vás stále hlbšie ponárajú do sveta, v ktorom žijete.

Všetky postavy – Arthur, Sally aj Ollie – majú svoj vlastný strom skúseností, kde im môžete vylepšovať ich atribúty. Jeden môže rýchlo behať, druhý je viac nenápadnejší, tretia sa vie lepšie brániť atď. Sami si určíte, ako si postavu vytvoríte podľa štýlu hry. Mestečko si prehliadnete najmä pešo, ale veľké vzdialenosti je možné prekonať pomocou podzemných tunelov a skrýš. Otvorený svet je v hre len naoko, pretože dej je vcelku lineárny (aj keď v procedurálne generovanom svete) a v určitom bode sa vždy dostanete na dané miesto. Vedľajšie úlohy vám rozšíria obzory a možnosti hrania. Graficky nejde o žiadny skvost, ale zároveň je hra svojím spracovaním dostatočne originálna na to, aby zaujala už na prvý pohľad.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Triple-core Intel nebo AMD, 2.0 GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce 460 GTX / AMD Radeon 5870 HD series
HDD: 6 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7
We Happy FewMŕtvolaUncle Jack

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • 3 hlavné postavy
  • Život v alternatívnej minulosti
  • Stealth prvky
  • Survival prvky
  • Zaujímavá grafika
  • Tvorba predmetov
  • Dlhý príbeh
  • Procedurálne generovaný svet
 

We Happy Few

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.wehappyfewgame.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.3
Počet stiahnutí: 499
Publikované: 4.9.2018
Poslední aktualizace: 4.9.2018
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Adventúry a RPG hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 8 f e c c  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
We Happy Few

We Happy Few

MŕtvolaWe Happy Few

Mŕtvola

Uncle JackWe Happy Few

Uncle Jack

ÚtokWe Happy Few

Útok

Skill treeWe Happy Few

Skill tree

InventárWe Happy Few

Inventár

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 8 d b 4 e  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia