Stiahnut.sk

Ape Out

71 %

Rytmická mlátička s opicou na úteku

Uväznená opica sa po čase vymanila z ľudského zajatia a razí si cestu na slobodu. Jej plány skrížia stovky stráží so zbraňami, ktoré musí odstaviť a prejsť celých 32 levelov + jeden bonusový. Jedine tak sa dostane do voľnej prírody, ale pokým tak učiní, čaká na ňu veľa hodín behania, rozbíjania vecí a zabíjania. Ape Out sleduje príbeh utekajúcej opice, ktorá disponuje veľkou silou a proti jej väzniteľom razí taktiku krvavej pomsty.

Kto sa jej postaví do cesty pocíti silný náraz a odhodenie, rozmliaždenie alebo obyčajní vyhodenie z okna. Pri boji na blízko dokáže opica postavu zobrať ,urobiť si z nej živý štít a strieľať zo zbrane priamo do ostatných protivníkov. Tí majú rôzne zbrane aj veľkosť, a aj keď sú pomerne jednoduchými terčmi, nie vždy sa jej podarí utiecť. Stačí totiž pár dobre mierených rán a musí začať level úplne od začiatku. Ľavé tlačidlo myši nepriateľov pučí a odhadzuje, pravým opica postavy chytí a použije ako cestu von.

Hráči sa na všetko pozerajú zhora nadol a priestory väzenia sa pred nimi postupne odkrývajú. Vždy totiž vidia len určitú časť a nikdy nevedia, čo ich čaká. Ape Out má totiž náhodne generované úrovne a pri neúspechu a reštarte misie sú postavičky rozostavené inak, prostredie sa zmenilo a nedá sa tak dopredu predpokladať, kde číha najväčšie nebezpečenstvo.

Vývojári z Devolver Digital majú na konte už nejednu podobnú hru, spomenieme napríklad Hotline Miami. Vo svojom obore sú majstrami a na jednoduchom princípe dokážu vybudovať skvostné tituly. Aj napriek neveľkému počtu možností, ako v hre urobiť niečo originálne (po čase začne byť tendenčná), dokáže udržať pozornosť vďaka dynamickej grafike a najmä skvelému hudobnému sprievodu. Ten reaguje na dianie vo väzení a každý úder, výbeh alebo výstrel sprevádzajú dunivé údery bubnov, frenetické činely a divoké melódie.

Ape OutKrvavá stopaSkoro na slobode

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Útek s opicou
  • Skvelý hudobný sprievod
  • Procedurálne generované úrovne
  • Pohľad zhora nadol
  • Jednoduchý princíp
  • Intuitívne ovládanie
  • 32 levelov + bonusovka
 

Ape Out

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.apeout.com/
Operačný systém: Win 7, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 879
Publikované: 8.3.2019
Poslední aktualizace: 8.3.2019
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c a c d e 4  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Ape Out

Ape Out

Krvavá stopaApe Out

Krvavá stopa

Skoro na slobodeApe Out

Skoro na slobode

Pohľad zhoraApe Out

Pohľad zhora

SpotlightApe Out

Spotlight

Streľba na cieľApe Out

Streľba na cieľ

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f 9 5 3 d a  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia