Stiahnut.sk

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Battlefield 1942

91 %

Vojnová hra mapujúca udalosti WWII

Battlefield je medzi hráčmi dobre známym pojmom. Ide o sériu vojnových hier, ktorá zahŕňa viac než desať častí a jej rozsah sa neustále rozrastá. Obľubu si získala predovšetkým pre prepracovaný multiplayer, ktorý ponúka ohromné množstvo zábavy. Všetko ale nejako začína a počiatkom série Battlefield je hra s podtitulom 1942. Z hráčskeho hľadiska môžeme titul rozdeliť na dve súčasti – singleplayermultiplayer. Obe sú plnohodnotné a každá má svojich fanúšikov.

Singleplayer je vytvorený podľa historických udalostí, teda bitiek druhej svetovej vojny. Misie môžete hrať nielen za spojencov ale aj za fašistické vojská. Navyše sa ocitnete na najznámejších bojiskách najväčšieho vojenského konfliktu v dejinách – Tobruk, Stalingrad, El Alamein, Omaha Beach, Kursk, Berlin, Guadalcanal a ďalšie. Hoci sú misie svojim historickým vzorom naozaj verné po stránke logiky i grafiky, o vojenskom simulátore nemôže byť reč. Cieľom je totiž priniesť poriadnu dávku zábavy, bez komplikovanej hrateľnosti alebo ovládania. Výsledkom toho je, že tank či stíhačku riadite prakticky rovnako. Tento krok bol ale veľmi múdry a prispel k masovej popularite titulu.

Ďalšou časťou je multiplayer, v ktorých si hráč môže zvoliť niektoré z povolaní. V hre ich je hneď niekoľko – snajper, inžinier, medik, vojakprotitankový špecialista. Ich prítomnosť je v singleplayeri skôr okrajová. Môžete si vyskúšať, ako sa za ne hrá, no vaša voľba na dianie nemá väčší vplyv. V multiplayeri je to presne naopak. Tím je totiž potrebné zostaviť podľa daného bojiska, inak nemáte šancu vyhrať. Ak navyše na jednotlivé pozície dosadíte hráčov, ktorí sú v nich doma, okúsite dokonalú tímovú hru, pre ktorú bol Battlefield 1942 stvorený.

V predchádzajúcich riadkoch sme naznačili prítomnosť bojových vozidiel. Tie sú veľmi dôležité, pretože proti tanku je bežný pešiak prakticky bezmocný. Oveľa lepšie ale na tom je inžinier alebo protitankový špecialista. Lenže aj tí by bez podpory ťažkej techniky čoskoro skončili na cucky. Súhra a koordinácia členov tímu je teda priamo esenciálna.

Vyskúšajte aj ostatné Battlefield hry:

Battlefield 2 - paradoxne tretí herný titul
Battlefield Heroes - cartoonovou štýlovka
Battlefield Play4Free - nabúchané free2play (play4free)
Battlefield 1942Získanie postaveniaDobývanie kóty

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Množstvo vozidiel (džípy, tanky, obrnené vozidlá, stíhačky)
  • Skvelý multiplayer
  • Jednoduché ovládanie
  • Úžasný herný zážitok
 

Verze 1942 - 1.159,55 M

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Veľkosť súboru: 1.159,55 M
Operačný systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verzia: 1942
Počet stiahnutí: 2542
Publikované: 9.12.2012
Poslední aktualizace: 3.12.2012
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Demá hier

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 4 a 0 8 f  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)