Stiahnut.sk

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

86 %

Známy vačkovec z PlayStation je späť a tentokrát aj pre PC!

Boli to krásne časy, keď sme sa v televíznych obrazovkách pozerali na Crasha Bandicoota, ako za neho hrajú iní hráči a tešili sa s nimi z ich úspechov. Tento PS hit si získal fanúšikov po celom svete, ale postupne upadol do zabudnutia a Naughty Dog hru časom úplne opustili. Netreba ale zúfať, pretože nadišiel čas, kedy séria opäť ožila vďaka Activision a Vicarious Visions, aby priniesli úplne vynovené, remastrované a prekopané hry v jednom celku s názvom Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Keďže sa s pôvodnými vývojármi a vydavateľmi nedohodli, nemali pri tvorbe hier k dispozícii žiadne pôvodné zdrojové kódy a všetko sa muselo začať odznova.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy sa skladá z troch častí, konkrétne pôvodnej jednotky Crash Bandicoot, pokračovania Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a tretej, záverečnej časti Crash Bandicoot 3: Warped. Na hráčov tak čaká obľúbený obsah v novom šate, vylepšený azda po všetkých stránkach a je vidieť, že si vývojári dali naozaj záležať. To dosvedčuje aj pomerne dlhý čas, ktorý venovali príprave hier. Crash Bandicoot tak dostal novú a uhladenú grafiku, pôvodná hudba bola zachovaná a pribudlo len pár nových pasáží, ktoré sú navyše nahraté vo vyššej kvalite a čo sa dabingu týka, tak sa tvorcom podarilo zohnať aj pár pôvodných dablérov.

Každá jedna z hier obsahuje desiatky levelov v známych lokalitách – chemické laboratóriá, džungle, egyptské úrovne, zasnežené krajinky, podmorské levely, Veľký čínsky múr, stredoveké lokality a mnoho ďalších. Okrem Crasha môžu hráči prejsť leveli aj za jeho sestru Coco a takisto nechýbajú ani preteky na motokárach, jazdenie na vodnom skútri alebo premávanie sa po lokalitách na tigroch.

Jednotlivé diely na seba nadväzujú a dokonca je prítomný aj príbeh. Ten nie je nijak výnimočne dôležitý, ale príjemne dotvorí atmosféru a prepojí hry medzi sebou. Kde skončí jednotka, tam nastupuje druhá časť so známym záporákom Dr. Neom Cortexom (a inými), ktorého si hráči užijú najmä z rôznych scénok pomedzi úrovne. Zachovaná bola aj kamera či všetky typické pohybové prvky ako šmýkanie sa po zemi, zrýchlenie a dlhší skok, piruety na mieste či vo vzduchu či dvojskoky. Nebudú chýbať ani bossovia, ktorí prešli len miernymi úpravami a aj keď teraz pôsobia viac otravne, stále tvoria neoddeliteľnú súčasť hry. Ďalšou silnou stránkou Crash Bandicoot N. Sane Trilogy je možnosť opakovať leveli tak, aby hráči dosiahli lepšie skóre či čas. Vždy navyše majú k dispozícii nové prvky či zbrane (bazuka), ktoré im ukážu nové možnosti a otvoria dvere do miest, kam sa predtým nedostali. Hra bez problémov obstojí aj pri nováčikoch, ale pamätníci si ju budú vyslovene užívať. Na PC sme tu oficiálne Crasha ešte nemali. Doba sa zmenila, malý lišiak zostal.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB | AMD Radeon HD 7850 2GB
HDD: 30 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 9.0c, Win 7
Crash Bandicoot N. Sane TrilogyAku AkuBeh po plošine

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Trojica plnohodnotných hier
  • Pôvodné aj nové leveli
  • Známe postavy a lokality
  • Bossovia a záporáci z pôvodných hier
  • Vylepšená grafika
  • Lepšia kvalita zvukov
  • Niektorí pôvodní dabléri
  • Jazda na motokárach aj člnoch
  • Desiatky herných hodín
 

Crash Bandicoot N. S…

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.crashbandicoot.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 3831
Publikované: 29.6.2018
Poslední aktualizace: 28.6.2018
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Staré hry, Steam hry, Závodné hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 2 d 6 3 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Aku AkuCrash Bandicoot N. Sane Trilogy

Aku Aku

Beh po plošineCrash Bandicoot N. Sane Trilogy

Beh po plošine

DžungľaCrash Bandicoot N. Sane Trilogy

Džungľa

S maskou sa ide lepšieCrash Bandicoot N. Sane Trilogy

S maskou sa ide lepšie

ZrodenieCrash Bandicoot N. Sane Trilogy

Zrodenie

Som tu správne?Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Som tu správne?

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 a 5 8 5 8  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia