Stiahnut.sk

Cyberpunk 2077

99 %

Najočakávanejšia hra roku 2020 baví realistickosťou a prepracovaným sci-fi svetom

Poľské vývojárske štúdio CD Projekt Red dlhých 8 rokov pracovalo na hre Cyberpunk 2077, ktorá sa postupne stávala v očiach hráčov kultom bez toho, aby ho čo i len hrali. Prvé obrázky z hry, videá vnadiace na doposiaľ nevídaný zážitok a potom... Potom prišiel Keanu Reeves a všetko nabralo ešte strmší spád v tom najlepšom slova zmysle. Mega mesto Night City ponúka otvorený svet, ktorý sa zmieta posadnutosťou po moci, obyvatelia sa môžu telesne modifikovať a vy sa ponoríte do príbehu ako nájomný zločinec V, aby ste získali unikátny implantát, ktorý vás dovedie k nesmrteľnosti. Ale bude to naozaj tak? Dozviete sa po desiatkach a možno stovkách hodín strávených v príbehovej časti.

Cyberpunk 2077 vás pohltí a už nepustí. Budete chcieť objaviť každučký kus zapadnutej a najtemnejšej ulice, budete sa snažiť splniť všetky questy a užívať si rozhovory s NPC postavami, ktoré pôsobia vierohodne a ľudsky. CD Projekt Red do hry vložili veľa a je to poznať. Ani niekoľkomesačné odklady vydania hre neubrali na kráse. Áno, dá sa namietať, že vyšla pomerne nedokončená, ale prvé patche napravili obrovské množstvo chybičiek, takže sa veľká časť hráčskej komunity, ktorá na hru zanevrela práve pre mierne nedostatky, môže pokojne vrátiť na PC aj na konzolách.

Hra má úžasnú atmosféru a pohltí vás tak, ako by vás zhltlo obrovské tsunami len s tým rozdielom, že v tomto prípade sa vám to bude sakramentsky páčiť. S postavami udržiavate vzťahy kamkoľvek sa pohnete a nebude ich málo. Po skončení si vybavíte desiatky charakterov, ktoré vám priniesli radosť aj utrpenie. Svoju postavu si môžete upraviť už pred začiatkom v skvelom editore, ale takisto ju budete môcť vylepšovať aj počas hry. Už tradične sa budete musieť častokrát rozhodovať o vašom osude, rovnako ako o osude postáv. Vaše voľby budú meniť príbeh aj koniec príbehu. Okrem hlavného príbehu, ktorý absolútne drví konkurenciu svojou prepracovanosťou, si môžete zvoliť aj pomalšiu cestu hrou a plniť vedľajšie úlohy. Tempo je rýchle, ale vzhľadom na príbeh aj pochopiteľné.

Night City vám nedá nič zadarmo a neodpustí žiadny prešľap. Preto sa do hry buď úplne ponoríte, alebo to ani nemusíte skúšať. Jedine tak získate ten najlepší možný zážitok. Nechýba ani čeština, ktorá publiku naservíruje skvelý zážitok z hrania, pokiaľ nerozumiete po anglicky. Je síce plná drobných chýb, ale to až tak nevadí. Cyberpunk 2077 nie je ani tak hrou, ako neopakovateľným zážitkom. Ježiš Kristus hier 21. storočia? Možno áno, vzhľadom na obrovskú základňu fanúšikov po celom svete, ktorí hru sledovali od samotného začiatku. Živý otvorený svet vtiahne a už nepustí. K tomu treba počítať aj s parádnou hudbou, ktorá sa stane pre všetkých hráčov kultom podobne, ako to bolo kedysi napríklad pri soundtrackoch v hrách Need For Speed.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-3570K / AMD FX-8310
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon RX 470
HDD: 70 GB voľného miesta
Ďalšie: Windows 7 64-Bit (SP1) / Windows 10 64-Bit, DirectX 12
Cyberpunk 2077Keanu ReevesBoj

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Otvorený herný svet
  • Keanu Reeves
  • Podrobná tvorba postavy
  • (Ne)uveriteľná interakcia s postavami
  • Vylepšovanie svojho lovca
  • Dych berúci príbeh
  • Stovky vedľajších misíí
  • Detailné spracovanie mesta
  • Cyberpunk 2077 je aj v češtine
  • Hra roku 2020(?)
 

Cyberpunk 2077

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.cyberpunk.net/cz/en/
Operačný systém: Win 7, Win 10, Win 8, Win 8.1
Verzia: 1.05
Počet stiahnutí: 344
Publikované: 14.1.2021
Poslední aktualizace: 14.1.2021
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Akčné hry, Simulátory, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 9 3 3 6 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Keanu ReevesCyberpunk 2077

Keanu Reeves

BojCyberpunk 2077

Boj

Gang a plánovanieCyberpunk 2077

Gang a plánovanie

Night CityCyberpunk 2077

Night City

Boj s gangamiCyberpunk 2077

Boj s gangami

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  f 7 2 7 a 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia