Stiahnut.sk

Hatred

78 %

Najbrutálnejšia hra posledných rokov

O tejto hre ste už rozhodne počuli. Pred pár mesiacmi sa prepierala vo všetkých kútoch internetu, aj v tých, ktoré o hrách nemajú ani poňatia a snažia sa presadzovať mierotvorné názory. Tak sa stalo, že Hatred od poľského štúdia Destructive Creations získalo dokonalú reklamu na všetkých frontoch a o hre sa dozvedeli aj tí, ktorí k PC hrám majú ďaleko ako Putin do Washingtonu.

No a o čom že to vlastne ten Hatred je? Jednoducho a stručne o nenávisti ku svetu, k ľuďom, proste ku všetkej špine, ktorá hlavnému protagonistovi bez mena nedá spávať. Život ho už nebaví, a tak si povedal, že predtým, než zomrie, so sebou zoberie do hrobu čo najviac ľudí a náramne sa pri tom pobaví. Na cestu si vezme samopaly, plameňomet, brokovnice, granáty – no proste všetko, čo nájde. A o čo vlastne ide? O čistokrvnú vyvražďovačku naprieč mestom. Civilisti, polícia, armáda – nik nie je taký problém, aby si s nimi tento hrdina/záporák/magor/vrah neporadil. Z horného pohľadu budete brázdiť po meste a vraždiť, čo uvidíte.

Podobnú hru ťažko niekam zaradiť, už len preto, že jej chýba akýkoľvek príbeh. No zabíjanie má aj svoje vedľajšie misie, kde je nutné raz vyvraždiť celý hotel, inokedy prepadnúť dok a pod. Je pravda, že sa hra stane po čase dosť opakujúcou sa, predsa len ide o dosť odvážny a jednoduchý počin, aspoň čo sa týka náplne hry. To však nemožno povedať o grafike, ktorá beží na Unreal Engine 4 a zaručuje krásny zážitok z hry (aspoň po vizuálnej stránke).

Moralisti si Hatred asi neužijú, no v konečnom dôsledku ide o strieľačku s trošku netradičným motívom postavy, ktorý nie každému sadne. Ak si radi vyskúšate, aké je to vyjsť do ulíc a postrieľať čo vidíte (na PC), Hatred je pre vás jedinou správnou voľbou.

HatredBrutálna popravaVypálená zastávka

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Kontroverzná hra
  • Vyvražďovačka naprieč mestom
  • Množstvo násilia
  • Unreal Engine 4
  • Po čase môže nudiť
 

Hatred

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.destructivecreations.pl/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 745
Publikované: 5.6.2015
Poslední aktualizace: 4.6.2015
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Akčné hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  4 2 1 0 1 f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Hatred

Hatred

Brutálna popravaHatred

Brutálna poprava

Vypálená zastávkaHatred

Vypálená zastávka

Všetci mŕtviHatred

Všetci mŕtvi

Detail na finálny úderHatred

Detail na finálny úder

V dokochHatred

V dokoch

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  7 1 2 3 e 1  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia