Stiahnut.sk

Immortal: Unchained

59 %

Hardcore akčná RPG hra v štýle Dark Souls

Herná séria Dark Souls si hráčov získala nekompromisným prístupom, kedy ani tí najlepší adepti na úspech nemohli prejsť niektoré úseky a museli si danú scénku pustiť odznova. Tento systém bol síce obťažný, ale zato štedrý na dobrý pocit zo zvládnutej situácie, čo sa už nedá povedať o novinke od tvorcov z Toadman Interactive. Immortal: Unchained je hardcore RPG hrou postavenou na známych princípoch už spomínaného DS (spomenúť môžeme napríklad aj Bloodborne), kde sa hráči dostanú do vopred nalinkovaného sveta a ich úlohou je ničiť stovky nepriateľov a, samozrejme, bossov.

Oproti svojim predchodcom, z ktorých si hra berie naozaj viac, než je zdravé, je okrem súbojov na blízko s chladnými zbraňami využitý aj potenciál zbraní strelných. Spôsob, ako sa s ním tvorcovia popasovali, je už kapitola iná. Každá hráčmi vytvorená postava má na výber 6 vetví, akými sa môže vydať. Po prvotnom vytvorení, upravení vzhľadu a navolení jednej z ciest sa hráči vrhnú do sveta so svojím bojovníkom, aby sa neustále strachovali o svoj život.

Zbrane na blízko sú fajn, ale strieľať na diaľku je predsa len pohodlnejšie. Navyše stojí postava proti veľkej presile, ktorá sa takisto nebojí strieľať z diaľky alebo hádzať granáty. Munície je málo, preto treba šetriť a ak sa dá, pobiť čo najviac nepriateľov v boji nablízko. Tých je ale tak mnoho, že je často frustrujúce sa niekam z miesta pohnúť, pretože aj napriek zlej umelej inteligencii dokážu nájsť svoj cieľ a zasadiť mu smrteľné rany dvoma seknutiami či pár výstrelmi. Okrem vĺn NPC postáv sa hráči stretnú aj s ohromnými bossmi.

Aby toho nebolo málo skáču na hráčov z nečakaných miest. Nie všetko je ale úplne čierne – systém automatického zameriavania zachytí zvoleného nepriateľa a nepustí ho, pokým nezomrie. Obelisky v hre slúžia ako checkpointy, kde sa dá doplniť strelivo, životy atď. Má to však jeden háčik, a tým je oživenie všetkých postáv, ktoré už raz boli zabité. Nekonečné grindovanie trvá dovtedy, dokým si hráči úplne neosvoja lokalitu a nestanú sa prakticky bezchybnými. Poteší variabilita zbraní.

Postavy získavajú skúsenosti, ale po umretí sa im stratia a je treba začať od posledného uloženého bodu. Herný systém naozaj necieli na hráčov so slabými nervami. Príbehovo ide skôr o spojenie niekoľkokrát videného a hraného dokopy, graficky je Immortal: Unchained šedým priemerom postavenom na Unreal Engine 3. Miestami ponúka nápadité sci-fi lokality v kombinácii s temnými zákutiami, inokedy je len plochým otvoreným svetom bez štipky originality. Hra je viac než čokoľvek iné vhodná najmä pre HC hráčov, ktorí si v podobných tituloch chcú niečo dokázať a baví ich neustále umierať a posúvať sa dopredu po malých krôčikoch.

Immortal: UnchainedBossPríbehová linka

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Sci-fi temný svet
  • Vykrádačka Dark Souls
  • Neoriginálny príbeh
  • Kombinácia chladných a strelných zbraní
  • Tvorba postavy
  • Levelovanie bojovníka
  • Množstvo silných nepriateľov
  • Bossovia
  • Frustrujúci gameplay
  • Nevyvážený pomer náročnosti a hrateľnosti
 

Immortal: Unchained

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.immortalthegame.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.05
Počet stiahnutí: 1043
Publikované: 10.10.2018
Poslední aktualizace: 10.10.2018
Zaradené v kategóriách: Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 0 9 b 7 d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Immortal: Unchained

Immortal: Unchained

BossImmortal: Unchained

Boss

Príbehová linkaImmortal: Unchained

Príbehová linka

Roztrhaný na kusyImmortal: Unchained

Roztrhaný na kusy

Monumentálne stavbyImmortal: Unchained

Monumentálne stavby

Tvorba postavyImmortal: Unchained

Tvorba postavy

StreľbaImmortal: Unchained

Streľba

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 3 d 6 d 9  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia