Stiahnut.sk

Overcooked! 2

89 %

Šialená online kooperácia v kuchyni

Po obľúbenej prvej časti sa vydavatelia z Team17 rozhodli spojiť sily s vývojármi z Ghost Town Games a priniesť ešte výraznejší zážitok z kuchyne. Overcooked! 2 poteší aj úplných nováčikov, ktorí predošlú hru nemali možnosť hrať, aj ostrieľaných fanúšikov viacerými novými prvkami. Hra je postavená na jednoduchom príbehovom základe v Cibuľovom kráľovstve. Hráči krajinu zachraňujú pred skazou nemŕtvych chlebov, ktoré je potreba neustále kŕmiť.

Overcooked! 2 rozpráva príbeh cez niekoľko levelov, ktoré musia hráči plniť čo najlepšie. Za svoje kulinárske schopnosti získavajú hviezdičky potrebné na postup ďalej. Oproti predošlému dielu zapojili tvorcovia ešte viac predstavivosti a kreativity a pridali množstvo prostredí ako bane, balóny, iné planéty, ľadové svety, jaskyne, rôzne tematické reštaurácie atď.

Hra je k dispozícii ako singleplayer, ale to pravé orechové prichádza až s multiplayerom. Ten je možné hrať v režime kooperácie na jednom počítači a z jedného gauča, prípadne online. Mapky sú pripravené pre jedného až štyroch hráčov a ponúkajú desiatky hodín zábavy. S Overcooked! 2 ide skutočne o párty hit vyžadujúci rýchle prsty a výbornú kooperáciu s partnerom. V kuchyni sa musia hráči rýchlo obracať, aby pripravili pokrmy, poumývali riad a nakŕmili hladné krky nedočkavých chlebov.

Kuchyne sú rôzne dispozične riešené, takže sa väčšinou hrá v nových prostrediach. Na väčšine mapiek hráči nájdu mechanizmy ako pásy, rôzne tlačidlá, pohyblivé plošiny alebo teleporty. Na začiatku hra pekne zoznámi s tvorbou jedál a manažovaním kuchyne, aby následne ponúkla ťažšie úrovne, ktoré budú neraz vyžadovať viacnásobné zapnutie pre úspešné zvládnutie hry. Nechýba ani variácia módov – arkáda je jednorazová záležitosť s rýchlym výberom kuchára a prostredia a ide sa na vec. V móde Verzus sa proti sebe postavia dve družstvá a snažia sa o čo najpresnejšie a najrýchlejšie varenie jedál.

Overcooked! 2 poteší hráčov obľubujúcich kooperáciu a zaujme výbornou hrateľnosťou, jednoduchým ovládaním aj peknou grafikou. Na všetko sa hráči pozerajú zhora, takže majú o dianí v kuchyni prehľad. To ale nemusí nič znamenať. Po nasadení bielej šéfkuchárskej čapice sa o tom nádejní kuchári veľmi rýchlo presvedčia.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
RAM: 4 GB
GPU: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
HDD: 3 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 - 64-bit
Overcooked! 2Nad vodouOstrovčeky

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Varenie s priateľmi
  • Rýchle herné tempo
  • Prechádzanie levelov na skóre
  • Pohľad zhora
  • Príjemná grafika
  • Veľa originálnych prostredí
 

Overcooked! 2

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.ghosttowngames.com/overcooked-2/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 689
Publikované: 14.8.2018
Poslední aktualizace: 14.8.2018
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Multiplayerové hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 0 0 2 e 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Overcooked! 2

Overcooked! 2

Nad vodouOvercooked! 2

Nad vodou

OstrovčekyOvercooked! 2

Ostrovčeky

Sushi štvrťOvercooked! 2

Sushi štvrť

Niekoľko kuchýňOvercooked! 2

Niekoľko kuchýň

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  c 1 9 9 b f  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia