Stiahnut.sk

Sniper Elite 1

70 %

Taktická akčná hra

Ostreľovači mali vždy ťažkú prácu. Navyše v čase druhej svetovej vojny boli nasadzovaní ako vlci samotári, ktorí spôsobovali aké veľké straty (primárne zameranie bola likvidácia vysoko postavených vojenských činiteľov), čím rozsievali strach a paniku v nepriateľských šíkoch . Málokedy ich niekto videl alebo vôbec tušil, odkiaľ výstrel prišiel. Na zem sa zrazu zosypalo mŕtve telo a za ním nasledovalo ďalšie a ďalšie.

Sniper Elite je prvým dielom obľúbenej taktickej strieľačky. Hráč v nej vystupuje ako americký špión Karl Fairburne . Na konci druhej svetovej vojny bol Karl poverený náročnou úlohou. Bol vysadený na nemeckom území a mal operovať ako sniper . Jeho hlavnou úlohou však bolo niečo iné - získať plány týkajúce sa využitia jadra a všeobecne nukleárnych technológií, na ktorom usilovne pracovala nemecká vedecká špička. V tej dobe totiž hrozilo, že by sa k plánom mohli dostať Rusi, čo by Spojené štáty odsunulo až na druhú koľaj v rámci závodu o nukleárne prvenstvo a nadvládu v tejto oblasti.

Hra je ponímaná skôr takticky ako akčne. Preto má dôležitú úlohu stealth správanie a nepozorovaný tichý útok. Pomerne dlhú dobu budete hľadať ideálnu pozíciu na ostreľovanie alebo sa zakrádať okolo nemeckých jednotiek . Súčasťou hry je aj ukazovateľ viditeľnosti, ktorý pomáha pri zákerných útokoch zozadu. Hráč sa tak môže uistiť, že je nevidený, a že môže zaútočiť pištoľou s tlmičom alebo nastražiť pascu s granátmi .

Hra kladie dôraz aj na realistickosť. Na účinný dostrel a dráhu guľky teda bude vplývať vietor, dych alebo vzdialenosť. Hráč musí počítať s mnohými faktormi a nestačí len zamieriť a vystreliť . Ďalšou zaujímavosťou je možnosť kamuflovania zvuku výstrelu preletom lietadla,  alebo ranou z tanku, či iného dela.

Sniper Elite 1Pohľad tretej osobyTichý nepriateľ

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Taktická hra
  • Ostreľovanie
  • Kladenie pascí
  • Stealth mód
  • Množstvo zbraní
 

Verze v1 - 660,28 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Veľkosť súboru: 660,28 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP
Verzia: v1
Počet stiahnutí: 7498
Publikované: 5.12.2012
Poslední aktualizace: 26.11.2012
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Demá hier

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a 6 b f a 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Sniper Elite 1

Sniper Elite 1

Pohľad tretej osobySniper Elite 1

Pohľad tretej osoby

Tichý nepriateľSniper Elite 1

Tichý nepriateľ

ÚtekSniper Elite 1

Útek

V úkryteSniper Elite 1

V úkryte

Maximálna výbavaSniper Elite 1

Maximálna výbava

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  e 4 d c 7 0  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia