Stiahnut.sk

Squad

88 %

Taktická strieľačka zameraná na kooperáciu hráčov

Hráči, ktorí hľadajú strieľačky s dôrazom na taktickú stránku hry a s čo najrealistickejším vykreslením bojov by určite mali podrobiť menšiemu drobnohľadu hru Squad, ktorá sa už dva roky nachádza v predbežnom prístupe. To síce znamená, že stále nie je plne vydaná a má svoje muchy, ale vývojári z Offworld Industries naslúchajú komunite hráčov a pravidelne prinášajú nové a nové vylepšenia, fixujú chyby a pridávajú do hry tony obsahu.

Squad už na prvý pohľad zaujme krásnou grafikou, ktorá spolu s realistickými zvukmi a zbraňami ponúka naozaj skvelý zážitok z bojiska. Všetko je uspôsobené tak, aby to pôsobilo čo najvernejšie, takže sa hráči môžu pripraviť na jedny z najlepších zvukových efektov, zásahovú fyziku, ktorá sa len tak nevidí a takisto aj prostredie, ktoré sa napriek rozmanitosti vždy blíži čo najviac originálu. Ak sa boj odohráva v lese, hráči sa môžu spoľahnúť na to, že sa tak aj budú cítiť a pod.

V hre sa dá hrať za niekoľko typov jednotiek ako guľometník, medik, granátnik, ostreľovač a mnoho ďalších. Keďže ide o masívny multiplayer, titul ponúka viacero herných módov, kde sa musia dobývať oporné body, ničiť dôležité taktické územia či zaberať vlajky. Squad je navrhnutá tak, aby pokryla až 100 hráčov na jednej mapke, ktorí sú rozdelení do jednotiek. Tie musia spolu komunikovať a snažiť sa spolupracovať na bojovom poli, pretože len tak dosiahnu víťazstvo.

Squad má priam dokonale vyriešenú komunikáciu medzi hráčmi. Buď môžu komunikovať na tímovom serveri, kde sa počujú všetci, alebo sa dohovárajú len s vojakmi, ktorí sú v ich okolí. To je ďalší aspekt realistickosti, ktorý nie je v hrách vôbec bežným počinom. Nechýbajú ani bojové vozidlá, ktoré hre dodávajú špeciálnu dynamiku a posúvajú zážitok ešte vyššie. Na prvý pohľad sa môže cena zdať privysoká, najmä, keď uvážime, že ide o hru stále vo vývoji, no už teraz môžeme bez problémov konštatovať, že dosahuje kvality, ktoré by si niektoré známejšie a drahšie tituly len priali.

SquadKrytieTuhé boje

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Obrovské herné mapky
  • Dôraz na realistickosť
  • Jedny z najlepších herných zvukov
  • Krásne efekty výbuchov
  • Dynamické súboje podporené vozidlami
  • Dva tímy po 50 hráčov
  • Komunikácia s celým tímom...
  • ...alebo s jednotkami v okolí
  • Viacero herných módov
  • Ostreľovači, guľometníci, medici atď.
 

Squad

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://joinsquad.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: Early access
Počet stiahnutí: 486
Publikované: 7.9.2017
Poslední aktualizace: 7.9.2017
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Multiplayerové hry, Steam hry, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f c e d 1 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Squad

Squad

KrytieSquad

Krytie

Tuhé bojeSquad

Tuhé boje

LesSquad

Les

V uliciachSquad

V uliciach

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 2 1 3 4 f  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia