Stiahnut.sk

Vietcong

90 %

Džungľa, horúčava a peklo na zemi

Vietcong je slávny titul, ktorý sa ako jeden z prvých venoval citlivej téme vojny vo Vietname. Tá trvala dlhých dvadsať rokov. Konflikt bol veľmi spletitý a vyžiadal si množstvo obetí na životoch, nielen z radov vojakov, ale aj nevinných civilistov. Hra je neuveriteľne realistická a danú problematiku spracúva na jednotku. Ohromí i skvelá hrateľnosť. Samo za seba hovorí aj to, že titul viedol k vytvoreniu celého radu hier, zaoberajúcich sa vietnamským konfliktom.

Na začiatku si môžete vybrať, či chcete prejsť tréningom v tábore pre nováčikov, alebo sa pustíte do ostrého boja. Pri prvom hraní sa však tutoriálu nevyhýbajte. Absencia základných zručností a plného uchopenia ovládania by vám totiž neskôr mohla veľmi uškodiť. Hra totiž nespočíva len v primitívnom „choď a strieľaj“, ale aj vo využívaní zbraní rôznymi spôsobmi, navádzaní vzdušných útokov a velení operáciám. Popri získaní cenných poznatkov vás ale v campe čaká aj niečo iné – úžasný inštruktor, ktorý vám ukáže naozajstné peklo na zemi. Navyše na jeho charizmatickom hlase hneď pocítite, že si vývojári dali na dabingu naozaj záležať.

Po prejdení výcviku sa ocitnete na začiatku hry. Píše sa rok 1967 a zosobňujete postavu Steva Hawkinsa, ktorý je nasadený do prvej skutočnej akcie. Keď sa ubytujete a preskúmate tábor, zasiahnu vás nečakané okolnosti. Všetko naberá rýchly spád a okolité udalosti vás donútia k prvému zabitiu. Ste uprostred inferna menom Vietnam.

Pre hráča je pripravených 43 pestrých misií. Dbať by pritom mal na správne nastavenie náročnosti, často totiž ide o kľúčový element, zmenou ktorého sa z nočnej mory stane príjemné hranie. Misie sú najprv prechádzané v rámci kampane, neskôr ich je možné hrať aj samostatne. Ich obsah variuje od bežného postupu džungľou, cez prepadové akcie, presuny, až po záchrannú alebo obrannú misiu. Stereotyp teda určite nečakajte.

Vietcong je vynikajúci titul, ktorý navyše pochádza z dielne českej vývojárskej spoločnosti Pterodon

VietcongZlé počasieRozhovor

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Vynikajúca kulisy
  • Skvelý príbeh
  • Rôznorodé misie
  • Úžasný dabing
 

Verze Demo - 104,32 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Veľkosť súboru: 104,32 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP
Verzia: Demo
Počet stiahnutí: 9277
Publikované: 4.12.2012
Poslední aktualizace: 25.11.2012
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Demá hier

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f b 0 1 9 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

sebastian
gold stargray stargray stargray stargray star
sebastian
Pro
  • dobre
Proti

26.6 15:14

 
 
 
Vietcong

Vietcong

Zlé počasieVietcong

Zlé počasie

RozhovorVietcong

Rozhovor

Typická americká zbraňVietcong

Typická americká zbraň

VýsadokVietcong

Výsadok

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  a 2 a e 3 1  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia