Stiahnut.sk

GOG Galaxy

98 %

Herný klient spájajúci hráčov z platforiem, ako Steam, Uplay či Epic Store

Good Old Games, pôvodne digitálna distribučná platforma videohier, sa premenovala na GOG.com a hráčom za posledné roky prináša nielen staré hry, ale aj tie najnovšie tituly. Spoločnosť postupne vyvinula herného klienta s názvom GOG Galaxy, ktorý cieli na spájanie DRM titulov (Digital Rights Management) tak, aby boli dostupné pod jednou strechou. V preklade to znamená, že kdekoľvek ste si hru zakúpili, či už je to Steam, Uplay, Origin, Battle.net alebo Epic Store, ku všetkému obsahu môžete pristupovať z jedného účtu vytvorenom práve na GOG Galaxy.

Tvorcovia sa snažia službu neustále zlepšovať a na priania hráčskej komunity pridávajú želané funkcie, ktoré na iných platformách chýbajú. Microsoft je oficiálnym partnerom aplikácie, takže ďalšia a dlho pripravovaná verzia 2.0 bude mať silné prepojenie práve s Xboxom a exkluzívnymi hrami. Prepojenie ale platí aj pre Play Station od Sony. Tento klient sa momentálne nachádza v beta testovaní (od júna roku 2019).

A teraz už k samotným funkciám GOG Galaxy. Okrem crossplatformného hrania sa hráči dočkajú cloudového úložiska pre všetky tituly, herného overlayu, notifikácií o akýchkoľvek novinkách alebo zhotovenia snímky obrazovky pomocou F12. Nebude chýbať ani počítadlo FPS pri podporovaných tituloch, takže hráči vždy vedia, ako je na tom ich PC alebo konzola. Samozrejmosťou už je automatická aktualizácia hier (dá sa vypnúť) alebo možnosť vrátiť sa po update k predošlej verzii hry. Crossplay zase umožní hranie medzi používateľmi GOG a Steamu – táto funkcia stojí na ideológii spoločnosti, ktorá praví, že by hráči nemali byť obmedzovaní len na platformu, kde hru zakúpili, ale aby si ju mohli užiť s kýmkoľvek.

K tomu sa potom viaže zoznam priateľov, ktorý takisto prinesie multiplatformné prepojenie – chatovanie, pripájanie sa do hier, pozývanie...

GOG GalaxyHerný klientKnižnica

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Komplexný herný klient
  • Hry naprieč platformami
  • Spájanie ľudí
  • Cloudové úložisko
  • Notifikácie
  • Tvorba screenshotov
  • Konzoly aj PC
  • Pohodlné chatovanie
 

Verze 1.2 - 227,56 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.gog.com/galaxy
Veľkosť súboru: 227,56 MB
Operačný systém: Win 7, Win 10, Win 8, Win 8.1
Verzia: 1.2
Počet stiahnutí: 21
Publikované: 30.8.2019
Poslední aktualizace: 30.8.2019
Zaradené v kategóriách: Doplnky a módy do hier

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a b 0 b d 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
GOG Galaxy

GOG Galaxy

Herný klientGOG Galaxy

Herný klient

KnižnicaGOG Galaxy

Knižnica

Knižnica 2.0GOG Galaxy

Knižnica 2.0

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  8 4 e 6 4 1  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia