Stiahnut.sk

Half - Life 2

80 %

Módy do hry všetkých hier

Half – Life 2 je označovaný za najlepšiu hru uplynulého desaťročia. Jeho príchod spôsobil revolúciu v hernom priemysle. Hráči ho skupovali vo veľkom a predaje dosiahli rekordných 12 miliónov kusov.

Titul bol novátorský hlavne dvomi vecami. Prvou bol realistický fyzikálny engine Source, na ktorom postavila spoločnosť Valve množstvo ďalších hier. Každá vaša akcia vyvolala reakciu, či už išlo o výstrel, alebo dotyk výsledok bol rovnaký a vo svete okolo nás. Každý predmet mal objem, hustotu a priťahovala ho gravitácia. To platilo aj pre postavy. Ak ste napríklad debnu postavili na podstavec menšou polovicou, prevrátila sa. Druhým prevratným elementom bol systém predaja a registrácie hry – Steam. V súčasnosti je na ňom založený predaj takmer všetkých titulov. Pokiaľ sa hra nenachádza v systéme Steam, je často odsúdená na zabudnutie.

Half-Life 2 by však bol ničím bez skvelého príbehu, obrovského množstva nepriateľov či zaujímavých zbraní, podarených minihier a rôznych vozidiel. Veď, kto by si neobľúbil mrštnú buginu so zabudovaným guľometom alebo loď v odvodňovacom kanáli... Snáď sa čoskoro dočkáme aj vrtuľníka.

DayHard

Myslíte si, že do Half-Life 2 humor nepatrí? Potom si stiahnite tento mód, zaručenie vás dostane do kolien. Zároveň je poriadne drsný a nie je určený pre mladistvých do 17 rokov (rovnako ako originálny HL2). Ocitnete sa v koži Gordonovho brata Morgrana a zažijete množstvo streľby a humorných narážok na súčasnú kultúru a aktuálnu situáciu. Malý teaser: Predstavte si, že ráno vstanete a tešíte sa voľnú sobotu. Na počítači si idete pustiť GTA 3, keď zrazu okolo vášho okna preletí sused z horného poschodia. Tento deň jednoducho nezačína dobre...

Riot Act v1.0

Singleplayerová modifikácia hry, v ktorej sa ocitnete vo väzení. Hlavnou postavou nie je Gordon Freeman, ale mladý člen rebelského odboja. Ten je držaný v temnej cele na Nova Pospecte. Čo všetko ho čaká? Dokáže uniknúť a prežiť?

Insurgency Client Beta v1

Modifikácia, ktorá realistickosť hry ešte umocní. Hra sa stáva skutočnosťou a vy nadobudnete pocit, že guľky lietajú okolo vašej hlavy.

Exterminatus v6.20Beta

Táto úprava rozdelí hráčov do dvoch tímov. Prvý tvoria vojaci so zbraňami, výstrojom a štítom. Na druhej strane budú stáť obrie prehistorické tvory, ktoré dokážu neuveriteľné veci. Skrývajte sa a zákerne útočte. Táto modifikácia je výlučne multiplayerová. 

Half - Life 2HypnophobiaNPC

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Veľké množstvo zbraní
  • Zaujímaví nepriatelia
  • Rôznych rovery
  • Minihry a logické úlohy
  • Dokonalý príbeh
 

Modifikácie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: nie
Domovská stránka: http://www.valvesoftware.com
Veľkosť súboru: 147,32 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP
Verzia: DayHard
Počet stiahnutí: 3641
Publikované: 17.9.2012
Poslední aktualizace: 12.9.2012
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Doplnky a módy do hier

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  8 8 1 3 3 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Half - Life 2

Half - Life 2

HypnophobiaHalf - Life 2

Hypnophobia

NPCHalf - Life 2

NPC

PomocHalf - Life 2

Pomoc

Plavidlo s guľometomHalf - Life 2

Plavidlo s guľometom

Gravity GunHalf - Life 2

Gravity Gun

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 d a 1 8 f  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia