Stiahnut.sk

Dungelot

96 %

Návyková Dungeon hra

Statoční hrdinovia majú záľubu v preskúmavaní temných pivníc a postavy v tejto hre nie sú iné. Bohužiaľ temné kobky majú tendenciu ukrývať nebezpečné monštrá, ktoré si na vás chcú pochutnať a nebude jednoduché sa im vyhnúť. Keď vám hneď pri spustení hry autor bude oznamovať, že v tejto hre budete umierať veľmi často, tak sa rozhodne nemýlil.

Pred tým než vstúpite do tajuplného podzemia, si môžete vybrať jedného zo štyroch hrdinov, ktorého budete ovládať. K dispozícii budete mať chrabrého Paladina, temného vampíra, veselého sládka a skúseného vraha. Každý z nich má iné vlastnosti a bonusy, ktoré využijete pri prieskume tajomnej kobky.

Hra funguje na jednoduchom princípe. Pozeráte na mapu, ktorá je rozdelená na niekoľko políčok. Po kliknutí na ktorékoľvek z nich sa dozviete, čo sa na danom mieste skrýva. Môžete naraziť na krvilačné beštie alebo tiež nájsť poklady alebo bonusové veci. V každom poschodí je na jednotlivých prvkoch ukrytý kľúč k dverám, ktoré vedú do ďalšieho poschodia. Často sa vám stane, že ho nájdete skôr, než stihnete preskúmať celú mapu a budete stáť pred ťažkým rozhodnutím, či riskovať a preskúmať zvyšok mapy s nádejou, že nájdete skôr poklady ako monštrá alebo sa takticky vydať do ďalšieho poschodia, kde na vás čakajú nové dobrodružstvá.

V hre Dungelot nie je smrť vôbec braná ako negatívna záležitosť. Smrť nie je koniec, je to začiatok niečoho nového. Akonáhle umriete, tak síce stratíte všetky veci, ale dostanete gratuláciu a za svoju snahu budete odmenení peniazmi. Tie môžete využiť na vylepšenie hrdinu, aby sa vám pri ďalšom prechode lepšie darilo a dostali ste sa oveľa ďalej.

S postupom času a hlbšími pivnicami sa protivníci stávajú odolnejšími. Našťastie sa tiež začnú v okolí povaľovať rôzne kúzla, ktoré využijete k rýchlejšej deštrukcii nepriateľov. Ide o veľmi návykovú hru, ktorá je nesmierne zábavná. Sami si skúste, ako dlho v temnej kobke prežijete.

Na hranie tejto hry budete potrebovať Unity Web Player, ktorý nájdete tu.

DungelotVeľa monštierKrvavé súboje

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Chytľavá hra
  • Nádherná grafika
  • Veľa zaujímavých pokladov a monštier
 

Verze Unity - 8,42 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: nie
Domovská stránka: http://dungelot.com/
Veľkosť súboru: 8,42 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: Unity
Počet stiahnutí: 225
Publikované: 11.8.2013
Poslední aktualizace: 5.8.2013
Zaradené v kategóriách: Flash hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 2 6 8 e d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Dungelot

Dungelot

Veľa monštierDungelot

Veľa monštier

Krvavé súbojeDungelot

Krvavé súboje

4 postavyDungelot

4 postavy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 d a b 1 c  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia