Stiahnut.sk

Resident Evil 3: nové zábery (galéria) a dátum vydania

Mimoriadne úspešný remake hry Resident Evil 2 od Capcomu zabezpečil, že sa čoskoro dočkáme aj ďalšieho prepracovania staršej hry. Tentokrát pôjde o kultový tretí diel s názvom Resident Evil 3: Nemesis. Všetky známe postavy sa vrátia, rovnako tak aj lokality ale v nádhernej modernej grafike. Nostalgia sa môže dostaviť už teraz pri najnovších záberoch z pripravovanej hry.

So svojím predchodcom má Resident Evil 3 mnoho spoločného. Vylepšený bude celý gameplay, ako napríklad strieľanie s priblížením ponad plece aj moderné ovládanie. Okrem vyšperkovanej kampane nebude chýbať ani multiplayer. O ten sa postará štúdio Project Resistance a všetko nasvedčuje tomu, že pôjde akoby o samostatnú hru na pleciach singleplayeru. Navzájom sa sólo hra a online súboje dopĺňajú a zvyšujú hodnotu titulu.

Resident Evil 3 vyjde 3. apríla 2020 na PS4 aj na PC. Navyše sa môžete tešiť na spomínaný multiplayer dodatok vo forme Resident Evil Resistance – 1v4 kompetitívnu hru, ktorú si zahráte online. Hra na mačku a myš sa môže začať.

Racoon City navštívite s hlavnou hrdinkou Jill Valentine, jej pomocníkom Carlosom Oliveirom alebo s rodeným vodcom vojenských jednotiek Mikhailom Victorom. Spoločne sa pozriete na mesto postupne upadajúce do chaosu, v ktorom vyčíňa T-vírus. Oproti predošlému remaku bude Trojka zameraná viac na akciu. Môžeme sa teda tešiť na run-and-gun systém. A najväčší ťahák? Nemesis je späť! Najkultovejšia postava série sa vracia v plnej kráse – prepracovaný a desivejší.

 
Autor: Michal M.  |   Publikované: 5.2.2020   |   Zobrazené: 3457x

Značky

Podobné články

Diskusia

Peter Fincicky
Peter Fincicky

som rad

06.08 08:18 reagovat

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 7 f d 2 3  :
 
Odkaz :

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia