Stiahnut.sk

Ninjump (mobilné)

89 %

Nindža v skákačke

Ninja bol tajný agent a žoldnier vo feudálnom Japonsku. Bol špeciálne vycvičený, aby vytrval v každej situácii a k svojej práci využíval aj nekonvenčné prostriedky. Medzi jeho bežné úlohy patrila špionáž, sabotáž, infiltrácia a vraždy. Prvé zmienky o týchto špeciálne vycvičených jednotkách sa datujú až do 6. storočia, ale aj dnes nájdeme veľa ľudí, ktorí sú rovnako akrobaticky vybavení, ako boli títo trénovaní ľudia.

V tejto hre si s nindžom precvičíte pohyb smerom nahor. Budete bojovať so zemskou príťažlivosťou a vašou úlohou bude vyliezť čo najvyššie. Skákanie medzi domami s cieľom dostať sa až na ich vrchol je nesmierne zložitá úloha a ninjovi jeho snaženie určite neuľahčia  vražedné veveričky, nahnevané vtáctvo alebo nepriateľskí agenti, ktorí sa budú snažiť hlavného hrdinu tejto hry poslať rýchlo naspäť. Budú na vás lietať vražedné hviezdice alebo vybuchujúce bomby a vy sa musíte snažiť, aby ste všetky tieto nástrahy prekonali.

Budete zrážať nepriateľov, získavať bonusy a hlavne sa snažiť nespadnúť, pretože to pre vás znamená jasnú smrť. Ak sa vám v jednom skoku podarí zraziť niekoľko rovnakých nepriateľov naraz, získate bonus vo forme mega skoku, ktorý vás vynesie vysoko k oblakom. Stále sa však musíte mať na pozore, pretože čím ste vyššie, tým horší môže byť váš pád.

Ide o ďalšiu z radu hier, ktorá nikdy nekončí. Môžete sa vyšplhať akokoľvek vysoko, ale stále sa môžete dostať vyššie. Je vám jedno, že tak vysoké budovy nikdy neexistovali alebo že vám môže dochádzať kyslík. Všemocný nindža si poradí so všetkým.

NinJump má veľmi podarenú grafiku a originálny soundtrack. Nekonečná zábava poteší všetkých hráčov. O svoje najlepšie výsledky sa ľahko môžete podeliť s priateľmi na Facebooku alebo Twitteri.

Ninjump (mobilné)Mega JumpSkákačka

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Nekonečná zábava
  • Podarená grafika
  • Veľa zaujímavých prekážok
 

Verzia

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.backflipstudios.com/
Operačný systém: iOS, android
Počet stiahnutí: 1080
Publikované: 23.7.2013
Poslední aktualizace: 17.7.2013
Zaradené v kategóriách: Postrehové hry (mobilné)

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  6 e b e 2 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Ninjump (mobilné)

Ninjump (mobilné)

Mega JumpNinjump (mobilné)

Mega Jump

SkákačkaNinjump (mobilné)

Skákačka

Príjemná grafikaNinjump (mobilné)

Príjemná grafika

Dostaňte sa čo najvyššieNinjump (mobilné)

Dostaňte sa čo najvyššie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  6 9 8 1 b d  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia