Stiahnut.sk

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Edmodo (mobilné)

82 %

Profesionálna vzdelávacia sociálna sieť

Edmodo je mobilnou aplikáciou, ktorá umožňuje pohyb a prácu na rovnomennej sociálnej sieti. Táto sociálna sieť, ktorej prostredie sa nápadne podobá Facebooku, je zameraná predovšetkým pre komunikovanie medzi učiteľmi, žiakmi a rodičmi. Môže byť teda využitá napríklad na základných, či stredných školách. Čo všetko teda môžete od aplikácie Edmodo očakávať? Učitelia môžu svojim študentom zadávať úlohy, zapisovať známky, tvoriť určité online testy a tak podobne. Žiaci potom môžu prostredníctvom tejto sociálne siete odovzdávať úlohy, komunikovať so svojimi učiteľmi a kontrolovať si známky.

Učitelia ďalej môžu tvoriť virtuálne skupiny pre svoje triedy, nad ktorými majú plnú moc. Môžu tu kontrolovať odovzdávania úloh, vidia všetku komunikáciu medzi žiakmi a zadávajú prístupové heslá svojim študentom. Ďalšou možnosťou v skupine je utvorenie pracovných tímov (podskupín) pre určité projekty a tak ďalej. Koncom školského roka môže učiteľ túto skupinu uzavrieť, pričom ju buď zmaže, alebo celú archivuje.

Edmodo (mobilné)Vzhľad aplikáciePrehľad žiakov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Bezpečnosť
  • Zdieľanie súborov
  • Komunikácia
  • Archivácia
 

Verzia

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.edmodo.com/
Operačný systém: Android, iOS, Windows Phone
Počet stiahnutí: 642
Publikované: 19.12.2013
Poslední aktualizace: 17.12.2013
Zaradené v kategóriách: Sociálne siete (mobilné), Vzdelávanie (mobilné)

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 6 2 c 5 d  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)