Stiahnut.sk

Civilization Revolution (mobilné)

92 %

Objavujte, stavajte a ovládnite svet

Sid Meier 's Civilization je bezpochyby jedna z najúspešnejších herných sérií. U počítačových hráčov si získala veľkú komunitu fanúšikov, ktorí vždy netrpezlivo čakajú na ďalšiu verziu hry. Princíp hry je jasný. Musíte doviesť určitú civilizáciu na výslnie.

V hre Civilization Revolution to inak nebude. Spočiatku si vyberiete jedného zo 16 historicky dôležitých vodcov a v jeho úlohe sa budete snažiť posunúť váš národ tým správnym smerom. Môžete si vybrať z rôznych národov, medzi ktorými nájdete orientálnu Činu, moreplavcov zo Španielska, industriálne Nemecko a veľa ďalších civilizácií. Každý z nich má špeciálne bonusy  a vyniká v niečom inom.

Svetovú dominanciu môžete zariadiť niekoľkými spôsobmi. Jedným z nich je bezpochyby vojna, ktorá však nemilo zasahuje do životov nevinných ľudí. Pomocou mečov, zbraní a neskôr aj ťažkej techniky si môžete vydobyť svoje miesto na mape. Avšak náležitý rešpekt možno získať aj inými cestami. Môžete všetkým ukázať, ako vo vašej krajine prekvitá kultúra, čo vám budú ostatné národy závidieť alebo predviesť moderné technológie, o ktorých sa iným ani nesnívalo. K úspechu sú dôležité tiež diplomatické zručnosti, vďaka ktorým si môžete pre váš nárov vyjednať čo najprijateľnejšie podmienky

Ďalšou nezanedbateľnou súčasťou vývoja civilizácie je bezpochyby ekonomika. Ak si dokážete obstarávať solídne príjmy, tak vám všetko pôjde ľahšie a globálnu dominanciu dosiahnete oveľa rýchlejšie. Hra nepatrí medzi jednoduché oddychovky, a preto obsahuje veľmi vhodný tutoriál. Ten vás naučí základné prvky hry a dá vám drahocenné rady ohľadne taktiky.

S vstavaným editorom máp ľahko vytvoríte nové, atraktívne levely a scenáre, čím získate veľa ďalších hodín zábavy. Jedná sa o neobyčajne podarenú hru, ktorá vás len tak nepustí. Na výber je niekoľko úrovní obtiažnosti, aby sa hry nezľakli nováčikovia alebo príležitostní hráči, ale aby zároveň zostala výzvou pre skúsených harcovníkov.

Civilization Revolution (mobilné)16 rôznych vodcovVývoj civilizácie

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Vývoj civilizácie
  • Ovládnutie sveta
  • Geniálna ťahová stratégia
 

Verzia

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.civilizationrevolution.com
Operačný systém: iOS, windows
Počet stiahnutí: 1143
Publikované: 12.8.2013
Poslední aktualizace: 7.8.2013
Zaradené v kategóriách: Stratégie (mobilné)

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 1 1 4 1 1  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Civilization Revolution (mobilné)

Civilization Revolution (mobilné)

16 rôznych vodcovCivilization Revolution (mobilné)

16 rôznych vodcov

Vývoj civilizácieCivilization Revolution (mobilné)

Vývoj civilizácie

Rozvoj miestCivilization Revolution (mobilné)

Rozvoj miest

Vojenské bitkyCivilization Revolution (mobilné)

Vojenské bitky

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  a 8 b 9 d 0  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia