Stiahnut.sk

World of Warplanes

97 %

Multiplayerové súboje lietadiel

Tvorcovia veľmi populárnej hry World of Tanks sa rozhodli, že presedlajú z obrnených vozidiel do kabín bojových lietadiel. Vďaka obrovskému úspechu ich predchádzajúcej hry si mohli dovoliť obrovský rozpočet, ktorý by zrejme prekonal cenu všetkých ostatných leteckých simulátorov dohromady. Ich cieľom bolo vytvoriť čo najzáživnejšiu, najzábavnejšiu a najrozsiahlejšiu hru s lietadlami.

Princíp hry je rovnaký ako u jej predchodcu. Začínate so slabým lietadlom, ktoré nevyzerá príliš bojaschopne, ale časom budete získavať skúsenosti a prostriedky k tomu, aby ste získali nové a lepšie vybavenie . Hra je zasadená do zlatej doby bojových leteckých strojov – do 20. storočia. Čaká na vás viac ako stovka lietadiel, medzi ktorými nájdete skutočné stroje, ktoré napríklad bojovali v druhej svetovej vojne. Zatiaľ si môžete vyberať zo strojov vytvorených štyrmi národmi, ale plánuje sa pridanie minimálne jedného ďalšieho.

Najväčšou zmenou oproti World of Tanks je rozhodne ovládanie. Vytvoriť balans medzi zložitým ovládaním lietadla a arkádovú strieľačkou dalo nesmiernu prácu. Nie náhodou začínate hru vo vzduchu, lebo štart lietadla nejakú dobu trvá a rozhodne to nepatrí k multiplayerovej strieľačke, ktorou World of Warplanes bezpochyby je.

Čakajú na vás kruté bitky, kde sa stretnú dva tímy po pätnástich ľuďoch. Súperi sú vybraní automaticky tak, aby zodpovedali vašim skúsenostiam a zručnostiam. Nejde však o nemilosrdnú bezhlavú strieľačku. Lietadlá majú skvelo prepracovaný model poškodenia. V praxi to znamená napríklad to, že s pošramoteným krídlom ešte budete môcť lietať, ale rozhodne to v ovládaní pocítite.

Súboje sa odohrávajú trochu nerealisticky veľmi nízko nad zemou, čo znamená to, že sa budete musieť vyhýbať rôznym kopcom, kaňonom a vysokým budovám. Narazíte i na mraky, v ktorých sa môžete dobre schovať. Ďalším prvkom, s ktorým sa dá dobre taktizovať, je Slnko. Ak totiž poletíte priamo proti nemu, budete oslepení a mierenie nebude vôbec jednoduché.

Pre nováčikov je dostupný veľmi prívetivý a ľahko pochopiteľný tutoriál, ktorý vám hru veľmi dôkladne vysvetlí. K hraniu je potrebná registrácia na oficiálnych stránkach výrobcu. Zatiaľ je dostupná iba otvorená beta, po ktorej skončení sa zmažú všetky vaše peniaze a získané skúsenosti. Ak však budete dostatočne aktívny, tak budete pri oficiálnom vydaní primerane odmenení.

Stiahnite si tiež obľúbenú hru World of Tanks.

 

World of Warplanes - Módy:

Carnival

Upravené zameriavanie vašich cieľov. Vďaka módu Carnival získate lepší prehľad o vašich nepriateľoch. Konečne ľahko rozlíšite lietajúce ciele od pozemných, ktoré sú značené tmavšou farbou. Okrem farebného rozlíšenia sa tiež veľmi rýchlo dozviete, o aký typ lietadla ide. Zmení sa tiež vzhľad radaru.

Mód stahujte zde

Radar Position Change Mod

Tento mód jednoducho presunie radar do pravého spodného rohu vedľa minimapy. Nebudete tak musieť očami lietať z hornej časti obrazovky na spodnú.

Mód stahujte zde

Camera Mod

Mód pridáva do hry 5 nových pohľadov. Dva z nich sú určené pre presné strieľanie, pričom nevidíte ani svoje vlastné lietadlo, ale bude sa vám lepšie mieriť. Ostatné sú podobné pôvodným kamerám, ale líšia sa vo vzdialenosti kamery od lietadla. Môžete tak získať lepší prehľad o okolnóm dianí.

Mód stahujte zde

 

World of WarplanesVeľa lietadielKruté súboje

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Multiplayerové súboje s lietadlami
  • Skvelá grafika
  • Neustále vylepšovanie
  • Bitky sa skutočnými strojmi
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://worldofwarplanes.eu/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 0.5.3
Počet stiahnutí: 5000
Publikované: 5.7.2013
Poslední aktualizace: 10.10.2014
Zaradené v kategóriách: Internet a siete, 3D hry, Akčné hry, MMO hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d a a 8 c 0  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
World of Warplanes

World of Warplanes

Veľa lietadielWorld of Warplanes

Veľa lietadiel

Kruté súbojeWorld of Warplanes

Kruté súboje

Rôzne mapyWorld of Warplanes

Rôzne mapy

Výborná grafikaWorld of Warplanes

Výborná grafika

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 a 2 5 5 8  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia