Stiahnut.sk

Odpovedať na otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 6 7 c 6 b  :
 
Text:
Nejčtenější dotazy ze stejné kategorie
 • PETER

  Aplikácie pre mobilné telefóny a tablety: Stiahnuť sms z mobilu na vytlačenie

  Ako stiahnuť sms tak aby som mohol vytlačiť na tlačiarni Ďakujem Telefón Samsung PETER 20.9.2016 Odpovede 2 Odpovedať
 • jan hanes

  Aplikácie pre mobilné telefóny a tablety: google chrome

  Dobry den. Nemozem stiahnut Google chrome na tel.Mikrosoft, Vypisuje mi odkaz , ze Mikrosoft fone nepodporuje tento subo. Co s tym mozem spravit? dakujem za radu. jan hanes 19.9.2017 Odpovede 0 Odpovedať
 • nemcok.jozef1@gmail.com

  Aplikácie pre mobilné telefóny a tablety: Mobilná aplikácia GPS do smartonu

  Znovu kladiem otázku: je možné nainštalovať bezplatnú mobilnú aplikáciu, ktorá zaznamenáva prejdenú trasu autom, do telefónu Alcatel onetouch 4022D Pixi 3 (3.5)? Ďalšia otázka, či je tento telefón vybavený technický tak, aby splňoval podmienky pre nainštalovanie uvedenej aplikácie GPS? nemcok.jozef1@gmail.com 7.10.2016 Odpovede 2 Odpovedať
 • Jozef Urbančok

  Aplikácie pre mobilné telefóny a tablety: info kvôli skusobnej verzii ccleaner

  Dobrý den. Volam sa Jozef. Stiahol som skušobnú verziu ccleaner z webstranky piriform.com. Po 30 dnoch sa mi objavila možnost si ccleaner zakupit plnu verziu. Možnost som zrušil. Program som potom odinstaloval. Mam im poslat emailom aj vyslovene konkretne žiadost so zrušenim skušobnej verzie, aby mi neprišla faktura na email. Poradte mi prosim.. Dakujem vam moc.:)
  S pozdravom

  Jozef Urbančok
  Jozef Urbančok 7.1.2017 Odpovede 0 Odpovedať
 • Peter

  Aplikácie pre mobilné telefóny a tablety: aplikácia na Sony Ericsson Xperia X10

  Dobrý deň,
  Chcem si nainštalovať aplikáciu TrashOut, keď sa však prihlásim na Google Play, píše to, že TrashOut je nainštalovaný. Aplikáciu som totiž používal, ale som si sformátoval SD kartu, lenže na účte to stále je ako že nainštalované. Skúšal som aj nainštalovať aplikáciu tak že som spojil mobil s PC, na Google Play (na PC) som v kolonke TrashOut aplikácie klikol na „nainštalované“ a tam na možnosť „inštalovať“, napísalo to: „Aplikácia TrashOut - partner Let`s do it sa čoskoro nainštaluje do vášho zariadenia.“ Ale nič neinštaluje. Čo mám urobiť aby som aplikáciu dostal opäť do mobilu?

  Skúšal som aplikáciu nainštalovať aj pod iným účtom, tam zase píše chybu: "Nemáte žiadne zariadenia", pritom som tam normálne prihlásený – v Google Play na mobile aj na PC (pod tým druhým účtom samozrejme). Mám Sony Ericsson Xperia X10 a na tomto mobile som túto aplikáciu predtým normálne používal.
  Peter 26.4.2014 Odpovede 1 Odpovedať

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia