Stiahnut.sk

Poradňa - Euro Truck Simulator 2

Hľadanie v poradni:

  • David

    Nejde spustit Euro truck simulor 2

    Čaute ľudia prosím vás mohol by mi niekto poradiť čo mám robiť keď mi nejde spustiť ETS2? Mám kúpenú originál hru, normálne ju nainštalujem kliknem na ikonu a zrazu mi píše: "Hra Euro truck simulator 2 prestala pracovať." Tak prosím poraďte.
    PS: Na ntbku mi hra normálne ide.
    David 30.10.2014 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
  • andrej

    Freeware version

    neviete či je 1.4.1 verzia po stiahnutí demo alebo
    freeware ?
    andrej 12.8.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
  • luky129

    neprišiel mi aktivačný kod zo str. ets2mp

    ahoj, nainštaloval som si ets2mp všetko podla inštrukcii, potom som sa zaregistroval na str. ets2mp - cez svoj steamúčet, profil sa vytvoril ale treba ešte zadat aktivačný kod, ktorý som si už preposielal asi 100x, ale stale na mojom e-maili nič nemám, všetko a meno môjho email účtu som prekontroloval ale stale žiadny aktivačný kod mi nechodi, neviete prečo?

    za odpoved dakujem vopred
    luky129 21.11.2015 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
  • Patrik

    aktivačný kód

    Prosím poradte mi aký je ddruhý aktivacny kod lebo ked som hral tak mi naskocilo ze mam zadat 2.akrivacny kod aby som mohol pokracovat.

    Prosím aky je tem 2.aktyvacný kod :)
    Patrik 26.11.2012 Zobraziť odpovede (6) Odpovedať
  • Ivcoo

    verzia hry

    KeĎ si toto stiahnem bude to Demo verzia alebo t bude plnohodnotná hra o.O Ivcoo 26.2.2013 Zobraziť odpovede (8) Odpovedať
  • Libor

    Hra v lište a koniec

    Dobrý deň.
    Vyskúšal som už viacero verzií tejto hry a výsledok bol vždy rovnaký. Hra sa okamžite po spustení minimalizuje do lišty, začne si alokovať stále viac a viac RAMky až nakoniec sama spadne.
    Mám dvojjadrový 64-bitový procesor Intel s 2,5GHz, 8GB RAM a grafickú kartu NVIDIA GeForce 610M.
    Libor 15.10.2013 Zobraziť odpovede (1) Odpovedať
  • marekgeri

    stihnutie

    Dobri den dalo bi sa stiahnuť  euro truck 2  aj ked mam 400GB marekgeri 14.9.2017 Zobraziť odpovede (0) Odpovedať
  • ja

    demo hra

    ludia je tato hra demo lebo ja som si stiahol plnu a mal som ju len 40.min.??? ja 27.12.2012 Zobraziť odpovede (6) Odpovedať

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 0 8 4 6 e  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia