Stiahnut.sk

Dobyvatel

93 %

Online vedomostná hra

Dobyvateľ je báječná hra, vďaka ktorej sa dozviete veľa nových vecí, a ešte sa pritom budete baviť. Aby ste v nej boli úspešní, tak musíte mať náležité vedomosti, bystrú myseľ a budete musieť vedieť taktizovať.

Hneď po zapnutí hry sa vám zobrazí mapa Českej republiky, ktorá je rozdelená do jednotlivých krajov. Vaším cieľom je obsadiť čo najviac týchto krajov a získať najväčší počet bodov. Kraje však nebudete obsadzovať na základe výsledkov žiadnych volieb, ako to funguje v súčasnom českom systéme, ale budete ich dobývať svojimi znalosťami.

Vždy sa proti sebe stretnú traja hráči, ktorí sú pripravení otestovať svoje vedomosti. Každému z nich je na začiatku pridelený jeden kraj, ktorý bude ich základňou. Súboje prebiehajú bez zbraní a veľmi vznešene. Budete vyzvaní na odpovede na otázky, a ak sa vám na ňu podarí odpovedať správne, tak získate vami vybrané územia. Ak správnu odpoveď bude poznať viac hráčov, tak príde na rad ďalšia otázka, na ktorej musíte správne odpovedať rýchlejšie než váš súper. To vedie k tomu, že okrem brilantných znalostí budete potrebovať schopnosť rýchleho rozhodovania.

Musíte tiež taktizovať a myslieť dopredu. Ak niekto z ostatných zaútočí na vaše hlavné mesto, tak síce bude musieť správne a rýchlejšie odpovedať na tri otázky, ale ak sa mu to podarí, tak získa celé vaše územie. Rovnako tak to môžete urobiť aj vy. Berte však do úvahy, že každý môže útočiť iba na územie susediace s krajom, ktorý je daným hráčom obsadený. ​​

Čaká na vás kopa ťažkých otázok z rôznych odborov, medzi ktorými môžeme nájsť rôzne odvetvia ako šport, veda, história a ďalšie. V bežnej hre vám budú kladené všetky otázky. Môžete si však zahrať aj špeciálnu hru, kde si z jednotlivých kategórií vyberiete tie, na ktoré chcete odpovedať.

Možno vyzvať náhodných hráčov, ktorých je naozaj veľa, alebo vašich priateľov, čo hru urobí zábavnejšou a napínavejšou. Dobyvateľ je úchvatná náučná hra, ktorá vás jednoducho bude baviť. Na nič teda nečakajte a zahrajte si ju.

DobyvatelZáludné otázkySúboje s priateľmi

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Zábavná vedomostná hra
  • Prvky stratégie
  • Početná herná komunita
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: nie
Domovská stránka: http://dobyvatel.nova.cz/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 1159
Publikované: 17.8.2013
Poslední aktualizace: 14.8.2013
Zaradené v kategóriách: Prehliadačové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 7 5 c 5 a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Dobyvatel

Dobyvatel

Záludné otázkyDobyvatel

Záludné otázky

Súboje s priateľmiDobyvatel

Súboje s priateľmi

Strategická vedomostná hraDobyvatel

Strategická vedomostná hra

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 e f 2 2 7  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia