Stiahnut.sk

Football Manager 2019

87 %

Pokročilý futbalový simulátor s oficiálnou Bundesligou

Tak sa nám to pre rok 2019 pekne zbehlo a po vydaní Pro Evolution Soccer 2019FIFA 19, ktoré ponúkajú akciu na trávniku, tu máme aj uzavretie trojuholníka v podobe futbalového simulátora Football Manager 2019. Oproti minulým rokom sa mnoho zmenilo, preto by si mali úplní nováčikovia počas celého postupu hrou zvoliť úroveň pomôcok (Inductions), ktoré slúžia ako veľmi potrebný tutoriál. Na ten by nemali zabúdať ani skúsení hráči, ktorým to pomôže oživiť spomienky na zaužívané postupy, ale aj odhalí novinky.

Noviniek je v ročníku 2019 mnoho a vyberieme tie najdôležitejšie a najpodstatnejšie. Prvou veľkou zmenou je plná licencia na nemeckú Bundesligu aj Bundesligu 2. Síce sa opäť nepodarilo získať nemeckú reprezentáciu, ale čo nie je oficiálne, môžu dorobiť fanúšikovia a hráči v editoroch. Po tohtoročných MS pribudla aj videotechnika (VAR), ale len v ligách, kde ju naozaj používajú.

Veľkých zmien sa dočkala aj celková Taktika tímov, ktorá sa dá meniť počas zápasu pri rôznych situáciách – držanie lopty, vypichnutie lopty a založenie rýchleho protiútoku, strata lopty a rýchly návrat za vlastnú polovicu, štandardné situácie a pod. Takisto je možné navoliť spôsoby hry ako známy gegenpressing, tiki-taka a iné. Jednotlivým hráčom sa dá nastaviť konkrétna úloha v tíme, takže sa hrotový útočník môže neustále ukazovať stredopoliarom na rýchle pasy, obranca môže odkopnúť loptu pri akomkoľvek dotyku do bezpečia a tak ďalej.

Tréningy prešli zmenou od základu, kde je možné navoliť si, čo budú hráči cvičiť tentokrát – štandardné situácie, prihrávky na krátke vzdialenosti, strely z vápna alebo vhadzovanie autov. S tréningovým procesom súvisí aj Zdravotnícke oddelenie, kde sa rozhodujete, či hráča postavíte do základu, alebo ho necháte odpočívať a navolíte mu špeciálnu diétu. Vzdelávacie skupiny predstavujú spôsob, ako si spojiť veteránov tímu s mladými nádejami, aby ste im vštepili len to najlepšie od vašich najskúsenejších hráčov, čo sa potom, pochopiteľne, zobrazí aj na ihrisku.

Pokiaľ ide o vizuálnu stránku hry, prostredie je dobre známe, len s rozdielom väčšieho počtu funkcií a možností. Tvorcovia hlásia pridanie viac ako 500 nových animácií a vylepšené rozhovory s futbalistami, manažérmi aj trénermi.

V ľavej časti herného klienta máte tradične Menu so všetkými možnosťami, ktoré vám hra Football Manager 2019 ponúka – Domovská stránka, Prijaté správy, Dynamika tímu, Správy zo zápasov, Personál, Rozvrh zápasov, Súťaže, Skautovanie, Prestupy, Klub, Financie alebo už spomínané záložky Taktika, Tréning a Zostavy.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Pentium 4, Intel Core alebo AMD Athlon – 2.2 GHz +
RAM: 2 GB
GPU: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT alebo AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
HDD: 7 GB voľného miesta
Ďalšie: DirectX: Verzia 9.0c
Football Manager 2019BundesligaDomov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Oficiálna Bundesliga
  • Súťaže z celého sveta
  • Pribudol videorozhodca
  • Pokročilejšie nastavenie taktiky
  • Viacfázové tréningy
  • 500+ nových animácií
  • Náučné informácie pre začiatočníkov
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.footballmanager.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 619
Publikované: 6.11.2018
Poslední aktualizace: 6.11.2018
Zaradené v kategóriách: Demá hier, Simulátory, Steam hry, Športové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 5 f 6 5 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Football Manager 2019

Football Manager 2019

BundesligaFootball Manager 2019

Bundesliga

DomovFootball Manager 2019

Domov

MožnostiFootball Manager 2019

Možnosti

SkautingFootball Manager 2019

Skauting

TaktikaFootball Manager 2019

Taktika

TréningyFootball Manager 2019

Tréningy

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 0 a 0 9 9  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia