Stiahnut.sk

Jurassic World Evolution

80 %

Simulácia dinosaurieho parku

Vo filme Jurský svet sme videli, že život si vždy nájde cestu, ako sa vymaniť spod oprát a že ľudia si nemôžu robiť, čo sa im zachce. Nie v prípade dinosaurov, ktorých len nedávno priviedli znovu k životu a po pár rokoch ich začali geneticky modifikovať. Návštevníci parkov sa tak stali viac a viac rozmaznanejšími, čo viedlo k potrebe ukázať dinosaury, ktoré svet ešte nevidel. Ak túžite po možnosti viesť vlastný park, Jurassic World Evolution vám tento sen splní.

Park je postavený na piatich tropických ostrovoch + sandboxový park, kde je možné všetko. Napriek vyššiemu počtu lokalít sú ale ostrovy väčšinou rovnaké a ničím sa nelíšia – bujná vegetácia, vysoké pohoria, rieky... V nich si môžete vystavať svoj park podľa predstáv tak, aby tešil vás aj návštevníkov zároveň. Ide tak o budovateľský simulátor, ktorý poskytuje možnosť postaviť si vlastné zábavné centrum, vystavať laboratóriá, ohradiť dinosaury, spojiť oblasti cestami atď.

Hlavnou devízou hry sú, samozrejme, dinosaury. Celkovo je v hre 42 druhov: T-Rex, Velociraptor, Mosasaurus, Apatosaurus, Pteranodon, Brachiosaurus a mnoho ďalších. Funguje to tak, že si musíte po ostrovoch hľadať fosílie, z ktorých následne získate genóm dinosaurov a môžete sa pokúsiť o ich vzkriesenie alebo o predaj fosílií. Dinosaury navyše môžete aj kombinovať, pokiaľ to teda hra dovolí. Získavanie nových druhov funguje systémom odomykania, kedy si hodíte kockou a zistíte, či sa vám podarilo získať nový druh. Po odomknutí už je navždy váš a môžete ho používať ako v klasickej kampani, tak aj v sandbox svete. Modely zvierat sú detailne spracované, animácie plynulé a realistické a celkovo je vzhľad dinosaurov asi to najlepšie, čo v titule nájdete.

Aj napriek tomu, že ide o budovateľský simulátor, tu ale nie je žiadna možnosť urýchliť čas, čo je v podobných herných tituloch samozrejmosťou. Pripravte sa tak na dlhé hodiny grindovania a menej záživných činností. Okrem riadenia celého parku sa môžete previesť aj na helikoptére alebo v džípe a vychutnať si tak krásy prostredia. Ako správca celého zariadenia dbáte na tri hlavné kategórie: bezpečnosť, veda a zábavný priemysel. Všetky tri položky musia byť v rovnováhe, čo nebude najjednoduchšie a častokrát sa stane, že sa vedcom nepodarí vyvinúť nový druh, na ktorý ste minuli obrovské množstvo financií; dinosaury ujdú z ohrady a spôsobia škody v parku; ľudia sa nebudú baviť na atrakciách a pod.

Jurassic World Evolution hodnotí dva hlavné atribúty, a to Dinosaurí rating a Park rating. Financie hrajú dôležitú úlohu počas celej hernej doby, preto musíte dávať pozor na to, akým smerom svoj park povediete. Zaujímavou možnosťou, ako sa zabaviť, je postaviť proti sebe dvoch vašich dinosaurov do klietky, kde zvedú súboj. Majte ale na pamäti, že do obidvoch ste dali peniaze a po smrti jedinca nie je cesty k oživeniu. A nostalgický bonus? Jeff Goldblum je späť ako rozprávač!

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel i5-2300/AMD FX-4300
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660)/AMD Radeon 7850 (2GB)
HDD: 8 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
Jurassic World EvolutionBrachiosaurusIndominus Rex

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Postavenie vlastného parku
  • 42 druhov dinosaurov
  • Kríženie druhov
  • Nádherné spracovanie jedincov
  • 5 ostrovov + otvorený svet
  • Jeff Goldblum
  • Archeológia a výskum
 

Jurassic World Evolu…

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.jurassicworldevolution.com/en-GB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 1215
Publikované: 12.6.2018
Poslední aktualizace: 12.6.2018
Zaradené v kategóriách: Akčné hry, Simulátory, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 7 5 3 d 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution

BrachiosaurusJurassic World Evolution

Brachiosaurus

Indominus RexJurassic World Evolution

Indominus Rex

ParkJurassic World Evolution

Park

Vo vrtuľníkuJurassic World Evolution

Vo vrtuľníku

SúbojJurassic World Evolution

Súboj

Zničená ohradaJurassic World Evolution

Zničená ohrada

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 9 2 8 5 a  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia