Stiahnut.sk

Megaquarium

87 %

Postavte si vlastné akvárium a prilákajte návštevníkov

Len nedávno sme si predstavili veselú tycoon hru z nemocničného prostredia s názvom Two Point Hospital a už tu máme na Steame ďalšiu plnohodnotnú budovateľskú simuláciu, tentokrát na vážnejšiu nôtu. V hre Megaquarium si postavíte vlastné komplexy akvárií a budete sa snažiť o prilákanie čo najväčšieho počtu zákazníkov a obdivovateľov. Že to ale nebude také jednoduché sa presvedčíte už od prvých chvíľ, kedy sa musíte zmestiť v malých priestoroch s minimom miesta pre akváriá, nieto ešte pre všetku techniku zabezpečujúcu správny obeh vody.

Megaquarium ponúka 10 levelov v rámci kampane s odlišnými podmienkami úspešného ukončenia. Vašou úlohou je vybudovať všetko, čo by mal správny komplex akvárií mať. Začínate s minimom financií a rybiek, ktoré máte k dispozícii tiež nie je veľa. Aj napriek celkovému počtu 97 rôznych druhov podvodných živočíchov sú začiatky monotónne, čo sa zmení až časom. Stretnete sa tu s rybami, žralokmi, medúzami, úhormi, kôrovcami, korytnačkami aj korálmi, ktoré majú všetky svoje potreby, a tak ako v prírode, ani tu sa niektoré druhy neznesú. Logistike tak musíte venovať veľa času, aby ste pochopili, ktoré druhy môžu spolu koexistovať a naopak.

Každodennou činnosťou je aj správny návrh interiéru tak, aby sa návštevníci cítili príjemne a vy ste získali body Prestíže. Tie slúžia na posúvanie sa v rebríčku vyššie, čím váš podmorský park naberá na obrátkach. Ľudia sú veľmi nároční a chcú sa cítiť dobre. Samozrejmosťou sú tak sedačky na odpočinok, jedálne zóny, poskytovanie nápojov, toalety ale aj darčekový obchod, ktorý pridáva financie do kasy. Akváriá sa nezaobídu bez údržby, ktorú zaistíte pravidelným čistením, vzduchovými pumpičkami aj chemickými prípravkami pre čistotu vody. Tu sa dostávame k najatiu personálu, ktorí je veľmi potrebný a je len na vás, či si vyberiete kvalifikovaných pracovníkov, alebo si ich dokonca sami vycvičíte.

Za správny chod akvárií získavate ďalšie druhy bodov – Ekologické a Vedecké – ktoré sa použijú na výskum nových druhov a techniky. Megaquarium je prepracovaný ekosystém fungujúci len vtedy, keď sa oddelenia navzájom dopĺňajú a návštevníci sú spokojní. Okrem kampane si môžete zahrať aj sandboxový mód, kde sú vaše možnosti neobmedzené. Nech už hráte akokoľvek, 100 predmetov a objektov vám poskytne solídny arzenál na výstavbu – filtre, reaktory, odpočivárne, ohrievače, boxy s jedlom, dvere, brány, obchody, dekorácie atď. sú len kvapkou v mori možností.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-4690 or AMD Ryzen 7 2700U
RAM: 8 GB
GPU: GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7770
HDD: 1 GB voľného miesta
Ďalšie: Win 7 64-bit
MegaquariumPlnenie akváriaŽralok

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Budovanie vlastných akvárií
  • 100 druhov živočíchov
  • Kampaň aj sandbox mód
  • Získajte financie na lepšie fungovanie
  • Najatie personálu
  • Súboj o prestíž
  • Skúmanie nových druhov
  • Príjemný tycoon zážitok
 

Megaquarium

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.twicecircled.com/2c/megaquarium/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.1.2
Počet stiahnutí: 442
Publikované: 2.10.2018
Poslední aktualizace: 2.10.2018
Zaradené v kategóriách: Simulátory, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 0 9 2 f 9  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Megaquarium

Megaquarium

Plnenie akváriaMegaquarium

Plnenie akvária

ŽralokMegaquarium

Žralok

Pekný interiérMegaquarium

Pekný interiér

NávštevníciMegaquarium

Návštevníci

PersonálMegaquarium

Personál

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 e d f f b  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia