Stiahnut.sk

Sea of Thieves

94 %

Najlepší pirátsky zážitok široko ďaleko

Ak túžite po dobrodružstve na mori a pirátskych zážitkoch, nehľadajte ďalej. Sea of Thieves vám splní všetky tajné túžby a prenesie vás na rozbúrený oceán, ako aj na malé ostrovčeky či do prístavov, kde zistíte, čo všetko vyžaduje byť pirátom z povolania. Vývojárske štúdio Rare prináša priam dokonalý online zážitok pre milovníkov pirátskej tematiky v krásnom šate, kde si užijete nevyspytateľnosť na každom kroku.

Celý svet je neobmedzený a otvorený, čo znamená, že sa pohybujete tak, ako chcete. Na začiatku si vyberiete jednu z náhodne vygenerovaných postáv, ktoré vám hra ponúkne. Ak nie ste spokojní, môžete si postavy vymeniť a vybrať z iných pirátov. Vyberajte ale pozorne, pretože voľba je trvalá. Aj keď si budete môcť na svoju postavu postupne zadovážiť iné oblečenie či iné doplnky, postava zostáva vždy rovnaká.

Po zvolení postavy si následne vyberiete, kde chcete hru začať. Môžete sa pričleniť k veľkej lodi s posádkou, s ktorou následne plávate po oceáne a spoločne sa rozhodujete, kam pôjdete najbližšie. Alternatívu tvorí potom vytvorenie vlastnej posádky na menšej loďke, čo ale na začiatok pre nováčikov neodporúčame. Ďalej sa ihneď zoznámite s tromi frakciami ovládajúcimi hru. Ide o Obchodnícku Alianciu, Zlaté Hordy alebo Rád Kostier. Pri nich si môžete vybrať z množstva questov na splnenie. Vždy môžete mať naraz aktívne len 3 úlohy a až po ich splnení alebo zrušení je možné presunúť sa k iným. Postupne bude náročnosť narastať.

Plnenie questov zahŕňa lovenie iných pirátov, hľadanie pokladov, obchodovanie s inými hráčmi a pod. Na mori ale vyčíňa množstvo bojachtivých posádok, s ktorými budete mať neustále dočinenia. Postupne si zvyknete na rýchle herné tempo a budete si hru užívať plnými dúškami. Spoločnosť vám budú robiť zábavky ako akordeón alebo vtipné hlášky. Esenciou hry je hlasová komunikácia, ktorá na palube nesmie chýbať. Pobyt na lodi ale vyžaduje neustálu starostlivosť o navolený kurz, sledovanie mapky, napínanie plachiet po vetre, vypúšťanie vody z podpalubia, údržbu sťažňov alebo zvonenie na zvonec pri nebezpečenstve.

Sea of Thieves ďalej vyniká v odmeňovaní za plnenie misií alebo celkovo za hranie. Systém grindovania je úplne vynechaný, a tak sú všetci v podstate na jednej úrovni. Nováčikovia sa tak nemusia báť, ak nezachytili začiatok hry, pretože sa rýchlo dostanú na bojaschopnú úroveň. Nekonečné časové úseky pri levelovaní sú tak minulosťou a hra odmení všetkých! Pre tých najlepších z vás je tu potom pomyselný vrchol v podaní štatútu legendárneho piráta!

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-4130T 2,9 GHz / AMD FX-6300
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 650 1GB / AMD Radeon HD 7750 1GB
HDD: 60 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 10
Sea of ThievesFlintaMapa

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Otvorený pirátsky svet
  • Plnenie questov
  • Voľný pohyb po mori
  • Hľadanie pokladov
  • Akciou nabitá plavba
  • Vtipné hlášky
  • Údržba lode
  • Prívetivé pre nováčikov
 

Externé stiahnutie

Sea of Thieves

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.seaofthieves.com/game
Operačný systém: Win 10
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 1233
Publikované: 23.3.2018
Poslední aktualizace: 23.3.2018
Zaradené v kategóriách: Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Multiplayerové hry, Simulátory, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 4 a 9 7 2  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Sea of Thieves

Sea of Thieves

FlintaSea of Thieves

Flinta

MapaSea of Thieves

Mapa

Na vlnách podivnaSea of Thieves

Na vlnách podivna

Nočná krajinaSea of Thieves

Nočná krajina

S kompasom napredSea of Thieves

S kompasom napred

PosádkaSea of Thieves

Posádka

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  e b 0 f c f  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia