Stiahnut.sk

Prihlásenie

zabudnuté heslo | nová registrácia

Spore

87 %

Simulujte živočíšnu evolúciu!

Hra, v ktorej si budete môcť vyskúšať vývoj života od počiatočnej bunky až po inteligentnú rasu. Hru robí zaujímavým už fakt, že ju vytvoril autor The Sims, Will Wright. Diviť sa preto nemôže viacerým vzájomným podobnostiam medzi týmito titulmi. Celá hra je vlastne jedno veľké tvorenie.

V 5 rôznych úrovniach sa zaoberáte vývojom života. Na prvej úrovni ste jednobunkový organizmus, ktorý sa snaží spriateliť či vyhladiť ostatné bunky. V nasledujúcich dvoch úrovniach ste vyvinutejšia príšerka a môžete sa pustiť do rozsiahlej genetickej modifikácie. V prehľadnom editore môžete svojmu živočíchovi nadeliť naozaj čokoľvek, ľubovoľný počet nôh, rúk, krídel alebo očí. Podľa toho do akej výšky dáte ruky alebo nohy, bude prebiehať váš pohyb. Ohybnosť tiež záleží od počtu nôh a rúk. Živočíchovi nakoniec vyberiete farbu a meno. Potom s ním môžete vyraziť do prírody a likvidovať iné živočíšne druhy  alebo s nimi nadväzovať priateľské vzťahy. V posledných dvoch úrovniach staviate rovno celé civilizácie a v 5  úrovni kolonizujete celý vesmír.

Hra môže vyvolať rozporuplné pocity. Grafické spracovanie nie je úplne zlé a oživiť možno akéhokoľvek tvarovaného živočícha. Bohužiaľ je v hre viacero obmedzení a miestami sa môže zdať trochu nudná. Našťastie to vyvyžuje dokonalé prostredie.

SporeCivilizáciaVytvorený netvor

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Od producenta The Sims
  • Vytváranie vlastného živočíšneho druhu
  • Možnosť vymeniť živočíchy s inými hráčmi
  • Pekná grafika
  • Niekoľko úrovní vývoja
 

Verze 1.0 - 215,66 MB

Spore

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.eu.spore.com
Veľkosť súboru: 215,66 MB
Operačný systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 7095
Publikované: 11.5.2012
Poslední aktualizace: 1.5.2012
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Demá hier, Simulátory

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 2 9 2 5 3  :
 
Odkaz :
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)