Stiahnut.sk

Warzone 2100

93 %

Vesmírna RTS z budúcnosti

Písal sa rok 1999 a na PC a vtedy ešte Play Station 1 vyšla hra s názvom Warzone 2100, ktorá si ihneď po vydaní vyslúžila vysoké hodnotenia od všetkých popredných kritikov. Dobre odvedená práca vývojárov z Pumpkin Studios neskôr prerástla do toho, že hra bola vypustená zadarmo na väčšinu veľkých platforiem a hráči si ju tak stále môžu užívať bez toho, aby zapadla do zabudnutia pre nedostupnosť. Tento šikovný krok ju tak udržuje pri živote a to je len a len dobre. Nadčasová stratégia má stále čo po ponúknuť, či už ide o komplexný príbeh, výbornú hrateľnosť alebo inovátorský prístup k výskumu a jednotkám.

Dej sa odohráva v roku 2100 po tom, čo bola skoro celá civilizácia vyhubená nukleárnou vojnou. Išlo o poruchu systému korporácie NASDA a hráč je teraz členom tímu The Project, ktorý sa snaží o vybudovanie civilizácie odznova. Vysiela tri tímy, ktoré sa snažia o získanie artefaktov na obnovenie technológií. Postupne sa ale ukáže, že kontrolu na systémom prebral Nexus a je nutné ho poraziť. Hráči sa tak pohybujú medzi tromi základňami Alpha, Beta a Gamma podľa toho, kde ich zavedú misie na získanie artefaktov, vyskúmanie novej technológie, odrazenie útoku alebo zabratie nepriateľskej základne. Nie všetci sú za organizované obnovenie civilizácie a je treba sa vysporiadať aj s rebelmi.

Hra je postavená na misiách, ktoré sú buď na čas (tých je väčšina), alebo je priebeh voľný ale je potrebné splniť zadanú úlohu. Hra bola pôvodne určená najmä na joystick, na ktorom to malo ešte väčšie grády a samozrejme bolo ovládanie náročnejšie, no aj na počítači ide o poriadnu výzvu. Warzone 2100 ponúka skvelý systém jednotiek, kedy je možné navrhnúť si vlastné stroje od základov. Všetky súčiastky je ale potreba vyskúmať a až tak sa dá hrať s výrobou jednotiek. Strom technológií má viac ako 400 položiek, stačí si len vybrať svoju cestu. Netreba zabúdať ani na ťažbu nerastných surovín alebo senzory, ktoré zachytia nepriateľský pohyb.

Warzone 2100ZákladňaZákladňa v kopcoch

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Nadčasová stratégia
  • Blízka budúcnosť
  • Vlastná tvorba jednotiek
  • Obrovské mapy
  • Kampaň na čas
  • Objektívy
  • Zaujímavý a podmanivý príbeh
 

Verze 4.3.3 - 254,68 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://wz2100.net/
Veľkosť súboru: 254,68 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 4.3.3
Počet stiahnutí: 86
Publikované: 10.5.2017
Poslední aktualizace: 11.1.2023
Zaradené v kategóriách: Multiplayerové hry, Plné hry, Staré hry, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c f 9 8 3 f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Warzone 2100

Warzone 2100

ZákladňaWarzone 2100

Základňa

Základňa v kopcochWarzone 2100

Základňa v kopcoch

Mortar bombardovanieWarzone 2100

Mortar bombardovanie

Obrovská armádaWarzone 2100

Obrovská armáda

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 6 d 1 f a  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia