Stiahnut.sk

Fuel

73 %

Závodná hra v otvorenom svete

Fuel je jednou z mála závodných hier, ktoré hráča prakticky nijako neobmedzujú. K dispozícii totiž má neuveriteľnú závodnú plochu, porovnateľnú s rozlohou najväčších štátov USA. Samozrejmosťou je voľnosť pohybu, teda pokiaľ to terén dovoľuje. Vzhľadom na to, že je dej zasadený do postapokalyptického sveta, priestoru na závodenie je viac než dosť. Navyše odpadajú klasické problémy ako chodci alebo mestská doprava. 

Hráč si môže vybrať z približne sedemdesiatich modelov rôznych vozidiel, ktoré sú rozdelené do šiestich kategórií. K dispozícii sú motorky, buggy, superšporty, SUV, monster trucky alebo vznášadlá a ťahače. Na mape je rozmiestnených devätnásť stanovísk, kde si môžete vybrať z množstva vozov a techniky. Tá môže byť v priebehu závodu vylepšovaná a upravovaná. Na začiatku je váš výber veľmi obmedzený, postupom v kariére sa vám však začne otvárať čoraz viac možností. 

Typy závodov sú od seba odlíšené, ako systémom, tak vozmi. v ktorých môžu byť absolvované. Štart preteku musíte nájsť jazdením po mape. Pokiaľ disponujete vhodným typom vozu, môžete sa súťaže zúčastniť. Na výber sú nasledujúce módy: Štart - Cieľ, v ktorom, buď súperíte s ostatnými hráčmi, alebo sa snažíte pokoriť vopred stanovený časový limit. Prípadne závodíte na dlhých tratiach. Seek 'n' Destroy, kedy je vašou úlohou v časovom limite dostihnúť daný počet závodníkov a bez ľútosti ich vyradiť. Posledným módom je stíhanie vrtuľníka. Hráč sa musí snažiť čo najvernejšie kopírovať dráhu jeho letu a na miesto pristátia doraziť s predstihom

Hra sa točí okolo paliva. To je nedostatkovým tovarom a hráč ho získava za vyhrané preteky. Palivo tiež slúži ako mena pri nákupe áut a vybavenia. 

Za výhru môžete okrem odmeny v podobe paliva dostať aj bonusy a ocenenia. Po vašom víťazstve sa vo vymedzenom závodnom priestore objavia špeciálne vozy s namaľovanými šípkami. Pokiaľ ich do konca časového limitu dostihnete a narazíte do nich, otvoria sa nové trate alebo špecializované vozy, ktoré získate bez nutnosti ich nákupu. 

FuelTornádoChopper Chase

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Obrovská herná mapa
  • Sedemdesiat dostupných vozidiel
  • Niekoľko typov závodov
  • Palivo ako platidlo
  • Výborné ovládanie
  • Skvelá grafika
 

Verze - 1073,74 MB

Fuel

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.asobostudio.com/
Veľkosť súboru: 1073,74 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 2000
Počet stiahnutí: 2092
Publikované: 14.11.2012
Poslední aktualizace: 6.10.2009
Zaradené v kategóriách: Závodné hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b d a a b a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Fuel

Fuel

TornádoFuel

Tornádo

Chopper ChaseFuel

Chopper Chase

Trochu zvláštny strojFuel

Trochu zvláštny stroj

Drobné úpravyFuel

Drobné úpravy

Prehľadná navigáciaFuel

Prehľadná navigácia

Upravené pretekárske autáFuel

Upravené pretekárske autá

Herná obrazovkaFuel

Herná obrazovka

Značenie trateFuel

Značenie trate

Ďalší pretekFuel

Ďalší pretek

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  e b 6 5 5 8  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia