Stiahnut.sk

Nitronic Rush

95 %

Hi-tech závodná hra

Vitajte vo svete neónových svetiel, tryskového pohonu a super rýchlych vozov. Nitronic Rush je svojím spôsobom veľmi výnimočná hra. Hráčom totiž netradičnú pretekársku zábavu, ktorú nenájdu v žiadnom z herných titulov a k tomu všetkému za ňu vôbec nič nezaplatia. Nitronic Rush je totiž freewarová hra, ktorá kombinuje závodnú hru s leteckým simulátorom a všetko vkladá do herného sveta v štýle filmu Tron. Čo z toho vyplýva pre hráčov? Vynikajúca zábava plná skvelých možností, množstva tratí a doplnená o skvelú hudbu, ktorá navnadí tú správnu závodnú atmosféru.

Pretekanie je, rovnako ako celá hra, poňaté veľmi netradične . Vozidlo zapadá do okolitého sveta - základná kostra je polepená svietiacimi pruhmi a dáva tak vyniknúť klasickým rysom. Hoci nie sú vidieť žiadne detaily, tušíte, že ide o vynikajúce auto, čo len potvrdzuje, že v jednoduchosti je krása a sila .

Jazdné vlastnosti vozidla potom určite prekvapia každého pretekára. Automobil totiž umožňuje prechádzať zákruty vo veľkej rýchlosti a bez veľkého vychýlenia od ideálnej stopy. Dovoľujú mu to trysky , ktoré slúžia nielen ako hlavný pohon, ale aj korigujú smer automobilu (horizontálne i vertikálne). Napokon, aj vďaka tomu je možné s vozidlom lietať. Podobne ako v slávnej bondovke stačí vysunúť bočné krídla a vyraziť do vzduchu . A budete to potrebovať, pretože trať je zradná. Počas jazdy hráč narazí na množstvo nečakaných prekážok na vozovke alebo ho prekvapia skoky a zákruty, ktoré z bežnej trate činia horskú dráhu.

Vo výsledku možno hovoriť o neobvyklej hernej záležitosti, ktorá, okrem perfektného vzhľadu a hudobného sprievodu, dosponuje naozaj vyváženým ovládaním.

Nitronic RushNáročná traťHerný svet

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelé herné možnosti
  • Vynikajúce ovládanie
  • Dynamický hudobný sprievod
  • Množstvo tratí a herných módov
 

Verze 1 - 478,29 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://nitronic-rush.com/
Veľkosť súboru: 478,29 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 1
Počet stiahnutí: 805
Publikované: 13.3.2013
Poslední aktualizace: 13.3.2013
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Plné hry, Závodné hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  e 3 b 0 0 6  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Nitronic Rush

Nitronic Rush

Náročná traťNitronic Rush

Náročná trať

Herný svetNitronic Rush

Herný svet

TrikNitronic Rush

Trik

Úvodná obrazovkaNitronic Rush

Úvodná obrazovka

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 f 4 a 8 3  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia