Stiahnut.sk

Pillars of Eternity II: Deadfire

88 %

Mix mágie, drakov, božstiev a pirátskych dobrodružstiev

Vstúpte do fantasy sveta Eora v úspešnom pokračovaní hernej série Pillars of Eternity, ktorá tentokrát nesie prívlastok Deadfire. Hlavný hrdina sa po úspešnom boji v prvej časti hry utiahol na hrad, kde ho v odpočinku po chvíli vyrušil boh znovuzrodenia Eothas, aby mu ukradol kúsok duše a opäť mu skomplikoval osud. Bohovia však pre tohto nebojácneho muža majú iné plány než smrť, a tak sa stáva strážcom z Caed Nua s poslaním zabiť Eothasa.

Začína sa tak pútavý príbeh hrdinu, ktorému na ceste medzi ostrovmi zvanými Deadfire pomáha skupinka postáv v jeho neľahkej úlohe. Vy si na začiatku môžete zvoliť, čím bude vaša postava a zadáte jej pohlavie, rasu a príslušnosť k etniku. Razom tak môžete dostať trpaslíka, elfa, aumaua, poloboha, orlána alebo obyčajného človeka.

V tradičnom RPG ďalej nesmie chýbať ani výber povolania, resp. schopností. Tie si môžete v hre navoliť podľa seba a vytvoriť si postavu dobrú v jednej činnosti, prípadne skombinujete dve vetvy vlastností. Je však treba dať pozor na ich účinok, pretože nie všetko si v rámci jednej postavy sedí. Ako postavu tak získate mága, bojovníka, hraničiara alebo zlodeja.

Okrem hlavnej príbehovej linky hrdinu sú tu aj vedľajšie postavy, pre ktoré bol takisto napísaný výživný scenár a na vás tak čakajú desiatky hodín zábavy. Tie zaručia aj skvelé dialógy medzi postavami, bočné questy a pod. Medzi súostrovím Deadfire sa pohybujete na lodi a námorné bitky sú takisto súčasťou Pillars of Eternity II: Deadfire. Tie prebiehajú cez knihu, kde riadite celú posádku. Po určitom čase od začiatku je dobré vymeniť malú loďku za väčšie plavidlo, pretože piráti číhajú na každom kroku a budú sa na vás vrhať pri každej príležitosti.

Samotné súboje sú kapitolou samou o sebe. Neprebiehajú len na mori, ale samozrejme aj na viac než desiatke ostrovov, z ktorých má každý iný náboj a atmosféru. Či už sa budete pohybovať po rozľahlých pláňach, zavítate do kobiek alebo budete dobývať zrúcaniny hradu vedzte, že bojom sa prakticky nevyhnete. Všetku akciu sledujete zhora a riadite ako svojho hrdinu, tak aj jeho pomocníkov. Pripraviť sa môžete na masívne boje proti radu nepriateľov. Neželanú spoločnosť budú robiť draky, nemŕtvi, nagy, mágovia, rôzne červy a zvláštni ľudia obývajúci tieto končiny.

Postavy sa časom učia nové kúzla a nadobudnú nové schopnosti, ktoré aj okamžite využijú v boji. Okrem nich sa ale cestou priučia aj nebojovému umeniu a budú vedieť ukradnúť niečo z vrecka, vyrobia si užitočný predmet alebo sa dokážu nepozorovane zakrádať. Podobných kúskov sa v dnešnom hernom svete veľa nerodí, o to vzácnejšie je, keď vzniknú singleplayer RPG, akým je aj Pillars of Eternity II: Deadfire.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz/AMD Phenom II X3 B73
RAM: 4 GB
GPU: ATI Radeon HD 4850 alebo NVIDIA GeForce 9600 GT
HDD: 45 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 (64-bit)
Pillars of Eternity II: DeadfireBoj na oltáriChrám

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Obrovský herný svet
  • Vytvorenie vlastnej postavy
  • Pútavo napísané osudy postáv
  • Pohyb na loďke
  • Námorné bitky
  • Masívne súboje na ostrovoch
  • Desiatka ostrovov
  • Krásne spracované lokality
  • Možnosť vybrať si povolanie
  • Získavanie schopností po ceste
 

Pillars of Eternity…

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://eternity.obsidian.net/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 417
Publikované: 10.5.2018
Poslední aktualizace: 10.5.2018
Zaradené v kategóriách: Adventúry a RPG hry, Steam hry, Stratégie

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c b d d c f  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

Boj na oltáriPillars of Eternity II: Deadfire

Boj na oltári

ChrámPillars of Eternity II: Deadfire

Chrám

Masívny súbojPillars of Eternity II: Deadfire

Masívny súboj

Na lodiPillars of Eternity II: Deadfire

Na lodi

KúzlaPillars of Eternity II: Deadfire

Kúzla

PredstaveniePillars of Eternity II: Deadfire

Predstavenie

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 5 8 7 6 3  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia