Stiahnut.sk

Apex Legends

96 %

Battle royale pre veľkých chlapcov

Absolútne z nenazdajky na nás tvorcovia zo štúdia Respawn Entertainment vypustili ich novučičký battle royale titul Apex Legends a po približne troch dňoch od vydania si ho zahralo viac ako 10 miliónov hráčov. Dejovo je hra zasadená medzi súperiace strany Interstellar Manufacturing Corporation a Militia v oblasti známej ako Frontier.

Princíp hry je postavený na najobľúbenejších základoch battle royale módu, ktoré kombinuje s maximálnou presnosťou a cielením na spoluprácu hráčov v trojčlenných tímoch. Na začiatku prichádza výsadok do ktorejkoľvek oblasti na ostrove, ktorý riadi veliteľ tímu, následné zbieranie zbraní a materiálu a zabezpečenie zásobovacích lodí, čo je hlavnou úlohou všetkých tímov. Vlastne nie. Ešte dôležitejšie je prežiť. Obývateľná zóna sa neustále zmenšuje a núti Legendy, ako sa postavy v hre označujú, aby sa pohybovali čoraz bližšie k sebe a ničili sa navzájom.

Momentálne je v hre osmička hrateľných tried. Bangalore je profesionálna vojačka zaľúbená do zbraní všetkých druhov, Bloodhound dokáže vystopovať korisť na diaľku, Caustic si užíva hru s toxicitou a pascami, Gibraltar je klasický tank/obrnená pohyblivá pevnosť, Lifeline predstavuje hravú medičku, Mirage je majster klamu, Pathfinder je robot/skaut a Wraith počúvala príliš dlho hlasy v jej hlave, až sa z nich stali spojenci. Táto banda odpadlíkov, vojakov a mizantropov sa musí spojiť pre jediný účel – prežiť. Pred začiatkom hry je na samotných hráčoch, ako si svoj tím zložia a čo je pre nich najvhodnejšie.

Počas roka je hra rozdelená na 4 sezóny trvajúce približne 3 mesiace každá. Je úplne zadarmo a k dispozícii sú len kozmetické úpravy svojich legiend, ktoré je možné získať napríklad zakúpením Battle Passu. Čím viac hráte, tým väčšiu šancu máte na odomknutie nových Legiend, zbraní, skinov a pod. Všetko nasvedčuje tomu, že Apex Legends sa bude každou sezónou vyvíjať, méta sa bude meniť a budú pribúdať nové postavy, zbrane, predmety atď. O nové nápady pri taktizovaní tak nebude núdza.

Apex Legends ponúka výborne namiešaný mix akcie a taktického prístupu, ktoré sú navyše doplnené solídnou grafikou pôsobiacou dospelejšie (na rozdiel od Fortnite). Hra sa nachádza na Origine, ale tvorcovia sa postarali o to, aby boli hráči v spojení aj s priateľmi na iných platformách, konkrétne na Steame. Dá sa tak spraviť prepojením účtov, čím sa aktualizuje Friendlist.

Minimálne požiadavky na PC:

CPU: AMD FX-4350 alebo Intel Core i3-6300
RAM: 6 GB
GPU: AMD Radeon HD 7730 alebo Nvidia Geforce GT 640
HDD: 22 GB voľného miesta
Ďalšie: DX 11, Win 7 (64-bit)
Apex LegendsLegendySezóny

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Nečakané vydanie
  • 8 postáv – Legiend
  • Trojčlenné tímy
  • Výsadok a zbieranie zbraní
  • Battle Pass
  • 4 herné sezóny ročne
  • Aktuálny kráľ battle royale hier
 

Verze 1.0 - 67,32 MB

Apex Legends

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.ea.com/games/apex-legends
Veľkosť súboru: 67,32 MB
Operačný systém: Win 7, Win 10, Win 8, Win 11
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 1040
Publikované: 8.2.2019
Poslední aktualizace: 8.2.2019
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Akčné hry, MMO hry, Multiplayerové hry, Origin hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  f 2 8 2 b 7  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Apex Legends

Apex Legends

LegendyApex Legends

Legendy

SezónyApex Legends

Sezóny

OstrovApex Legends

Ostrov

Priemyslová zónaApex Legends

Priemyslová zóna

VýsadokApex Legends

Výsadok

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  5 1 f d 4 e  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia