Stiahnut.sk

Vanish

81 %

Postup temným bludiskom

Vitajte vo svete hrôzy. Tajomné bludisko, žiadny východ na dohľad, málo vzduchu, tma a strašidelné zvuky - to všetko vás stretne v tejto podarenej hororovej hre.

Pravdupovediac nejde tak úplne o bludisko. Jedná sa o spletitú sieť kanálov, v ktorej sa hlavnému hrdinovi podarilo stratiť. Vy mu musíte pomôcť k tomu, aby našiel cestu von. Pri vašom blúdení budete nachádzať náhodne pohodené zápisky tých, ktorí šli rovnakou cestou pred vami. Veľakrát nebudú veľmi povzbudivé, ale aj tak si musíte uchovať nádej, že cestu von nájdete.

Hra je jedinečná tým, že prostredie je generované na základe vašich činov. To znamená, že až tak nezáleží na tom, či idete doľava alebo doprava, ale hlavne musíte ísť a robiť všetko pre to, aby ste sa dostali von. V praxi to spoznáte tak, že ak sa rozhodnete ísť doprava, tak tam poznámky a všetko ostatné, čo autori chceli, aby ste našli, naozaj nájdete. Jeden slávny spisovateľ povedal, že nie každý, kto blúdi, je stratený. Tieto slová presne vystihujú to, čo sa v tejto hre deje, aj keď to autor citátu zrejme myslel inak.

Vďaka tomuto systému narazíte na všetky nápovedy postupne, a tak lepšie pochopíte celý príbeh. Atmosféra hry je nesmierne desivá. Ako pri každej vydarenej hororovej hre. ani tu nechýbajú strašidelné zvuky, ktoré sa autorom tejto hry vydarili nadmieru dobre.

Vanish je skvelou hororovou adventúrou, pri ktorej sa budete veľmi, ale naozaj veľmi báť. Ak však nemáte strach, určite si ju zahrajte.

VanishTajomný pomocníkDesivé prostredie

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelé zvuky
  • Pohľadná grafika
  • Desivá atmosféra
 

Verze 0.2a - 96,99 MB

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Veľkosť súboru: 96,99 MB
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Verzia: 0.2a
Počet stiahnutí: 384
Publikované: 11.7.2013
Poslední aktualizace: 8.7.2013
Zaradené v kategóriách: Adventúry a RPG hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  d 8 6 5 d e  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Vanish

Vanish

Tajomný pomocníkVanish

Tajomný pomocník

Desivé prostredieVanish

Desivé prostredie

Hrozná atmosféraVanish

Hrozná atmosféra

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b d 6 0 d 6  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia