Stiahnut.sk

Victor Vran

81 %

Žánrovo vyladené RPG, ktoré si berie základ v Diable

Kedysi prosperujúci kraj plný života jedného dňa naplnil svoje proroctvo, ktoré predpovedalo vzostup nemŕtvych a totálne ponorenie do temnoty. To aj jednu chvíľu platilo, kým nebol povolaný na slovo vzatý odborník na zabíjanie príšer hocijakého charakteru – Victor Vran. Ten si z ničoho nerobí ťažkú hlavu a po vzore hier ako Diablo alebo Van Helsing si razí cestu medzi RPG titulmi. Pozitívne recenzie si vyslúžil zo všetkých strán a kto nehľadá príliš preplácanú hru, ale ide čisto po zážitku z akcie a nie príliš náročnej obtiažnosti, Victor Vran je must have titul v Steam knižnici.

Ako v každom poriadnom RPG titule s pohľadom na bojisko zhora (môžeme spomenúť napríklad Sacred či už zmienené Diablo a pán Helsing), aj tu si hráči môžu vybrať z obrovského množstva zbraní na blízko, ako aj na diaľku. Dýky, sekery, meče, kladivá ale aj delá na elektrický pohon, guľomety, brokovnice a pod. To by samo o sebe stačilo, no tvorcovia z Haemimont Games sa rozhodli pridať aj iné, originálnejšie prvky. Tak napríklad zbrane sa dajú kombinovať v rukách tak, že si hráči môžu zobrať kosák a pištoľ a meniť ich v prípade potreby.

Ďalším ťahákom hry je systém kariet, ktoré pridávajú veľmi potrebné bonusy k hre. Po pridaní do inventára (padajú z nepriateľov) si tak hráči môžu vybrať, či im bude po zásahoch nepriateľov pripočítavať životy, že nepriateľa zamrazí, vybuchne po kritickom zásahu a pod. Victor to ale nemá v hlave vždy v poriadku, čo je ale, na počudovanie, výhodou. Dokáže totiž vyslať ohnivú guľu, mrak alebo meteority priamo na nepriateľov.

Vývojári sa vyhrali s prostredím, ktoré je dostatočne veľké na to, aby hráči chodili, kam chcú a nemuseli sa vždy vrhať do bezhlavej akcie. Tej je v hre samotnej dostatok. Je ale treba dodať, že nie je nijak náročná a je skôr na efekt, resp. na pôžitok. Nestane sa, že by hráči často umierali, ani keď si budú skúšať nové veci. Na druhej strane ale Victor Vran poskytuje priestor na viacnásobné prejdenie hry a to vďaka skvelej hrateľnosti, bočným misiám, veľkému prostrediu alebo pre rozprávača, ktorý celý čas vtipne hláškuje. Hru si hráči viac vychutnajú, keď budú hrať po sieti s priateľmi. 

Victor VranSúboj o mostSkok na nepriateľov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelá akcia
  • Obrovské prostredia
  • Veľký výber zbraní
  • Kartový systém
  • Špeciálne útoky
  • Kombinácia zbraní a možnosť skvelých komb
 

Victor Vran

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://www.victorvran.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0
Počet stiahnutí: 422
Publikované: 6.5.2017
Poslední aktualizace: 4.5.2017
Zaradené v kategóriách: Adventúry a RPG hry, Akčné hry, MMO hry, Multiplayerové hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a c 3 2 3 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Victor Vran

Victor Vran

Súboj o mostVictor Vran

Súboj o most

Skok na nepriateľovVictor Vran

Skok na nepriateľov

Zoslanie kúzlaVictor Vran

Zoslanie kúzla

InventárVictor Vran

Inventár

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  0 f 8 1 1 0  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia