Stiahnut.sk

Destiny 2

92 %

Nadčasová hra rozvíjajúca univerzum prvého dielu!

Destiny 2 od vývojárov Bungie konečne prišla. Síce s pár ročným oneskorením, no zato nabitejšia, než by sa mohlo zdať. Zem je opäť v ohrození a zostalo na žive len posledné mesto, ktoré musia hráči s postavami zachrániť. Protivníci si hovoria Red Legion a hráčskou úlohou je ich vypudiť z mesta a najlepšie aj z celej planéty.

Destiny 2 je mixom viacerých žánrov ako FPS, RPG a MMO, čo bol v podstate aj zámer tvorcov. Tí vytvorili komplexný svet, ktorý nebude nudiť ani po stovkách či tisícoch odohratých hodín a môže za to niekoľko faktorov. Na začiatok spomeňme grafiku, ktorá je priam famózna a udrží svojimi efektami a nádherami pozornosť všetkých hráčov. Ďalej je to pútavý príbeh, ktorý je, na rozdiel od prvého dielu, prepracovaný a ponúka množstvo nápaditých scén. Aj napriek lineárnemu scenáru tak ide o príbeh z tých najlepších.

Medzi ďalšie lákadlá nepochybne patrí množstvo módov v hre, ktoré udržia v napätí aj po stýkrát. Či už ide o Strikes, kde sa hráči infiltrujú do pevnosti a zničia nepriateľov, alebo Raid, kde 6 hráčov bojuje proti Red Legion. To ale nie je všetko: Destiny 2parádny multiplayer, kde naplno vyniknú všetky herné triedy. Hunter, Titan alebo Warlock majú každý iné opodstatnenie a bojové chúťky, ktoré je možné skúšať, kombinovať a baviť sa nimi. Trošku zamrzí, že online hranie je len pre štvorčlenné tímy, takže sa na mapke stretne naraz len 8 hráčov.

Čo však nemrzí je prepracovaná a dlhá kampaň, ktorej existenciu hre veľa hráčov vyčítalo, až kým si ju nevyskúšali. Destiny 2 je dôkazom, že aj pri tých najlepších online hrách sa dá spraviť výborná kampaň, ktorá nenudí, ba práve naopak. Keďže ide najmä o multiplayer, nechýbajú ani public eventy, za ktorých plnenie hráči získajú skvelé odmeny. No a otvorená mapa potom sľubuje hodiny grindovania, behania po mapke a plnenia úloh, za ktoré potom hráči získajú nové zbrane, levelujú postavu a pod.

To všetko sprevádza perfektný a trefný humor! Nechýba ani možnosť združovať sa do klanov. Destiny 2 je kombináciou toho najlepšieho cez grafiku, hrateľnosť, humor až po rozmanitosť, čo si v hre možno želať. Najlepšia hra posledných rokov? Asi nie, ale má k tomu sakramentsky blízko!

Destiny 2GrindovaniePád z výšky

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Krásne napísaný príbeh
  • Veľa herných módov
  • Rozsiahla kampaň
  • Našlapaný humor
  • Skvelá akcia
  • Grindovanie, lootovanie atď.
  • Združovanie do klanov
  • Eventy pre hráčov, ktoré nie sú len do počtu
  • Zaručená zábava na stovky či tisícky hodín
 

Externé stiahnutie

Destiny 2

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/destiny2
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: Demo
Počet stiahnutí: 651
Publikované: 26.10.2017
Poslední aktualizace: 6.12.2017
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Adventúry a RPG hry, Akčné hry, MMO hry, Multiplayerové hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c a f 5 1 d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Destiny 2

Destiny 2

GrindovanieDestiny 2

Grindovanie

Pád z výškyDestiny 2

Pád z výšky

PostavaDestiny 2

Postava

PríbehDestiny 2

Príbeh

Úspešná misiaDestiny 2

Úspešná misia

Veľký bossDestiny 2

Veľký boss

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  3 3 4 b 2 9  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia