Stiahnut.sk

Black Squad

85 %

Rýchla a akčná strieľačka s viacerými módmi a veľkým arzenálom zbraní

Black Squad je na európskych trhoch pomerne novou hrou, ktorá má ale za sebou už niekoľkoročné testovanie na kórejskom hráčskom trhu a tentokrát je k dispozícii aj cez platformu Steam. Ide o pomerne rýchlo plynúcu hru, ktorá je zameraná na nekončiacu akciu a stavia na rýchlom tempe súbojov. Má vyvážený zásahový systém, ktorý sa ale o čosi viac blíži HC módom, kde stačí pár zásahov a je po živote.

V hre je niekoľko známych aj neznámych módov. Spomenieme napríklad Team Deathmatch, Battle Match (je nutné si vybrať jednu z herných tried a ničiť nepriateľské oporné body), Assassination (dva tímy, jeden bráni významnú osobu, druhý sa ju snaží zneškodniť) a Demolition pre 10 alebo 16 hráčov. Každý mód má svoje pre a proti, má inú dynamiku, ktorá sa ale primárne odráža od mapiek. Tu je treba povedať, že sú konštruované veľmi jednoducho a častokrát nudne, takže sa po pár razoch dosť prejedia. Nejde však o zásadný problém (ak vôbec o nejaký), pretože Black Squad tento jemný nedostatok nahradzuje inde.

Zbraňový systém je nasledovný – na začiatku majú hráči len niekoľko zbraní a zvyšok si musia dokúpiť za hernú menu. Tú získavajú za hranie, ako aj za pravidelné prihlásenie každý deň. Vývojári v NS STUDIO si dali záležať, aby mali prístup ku zbraniam hráči v podstate ihneď, ale zároveň ich udržali v hre čo najdlhšie. Je totiž veľkým plusom, že je hra úplne zadarmo. Jediný obsah, ktorý sa dá kúpiť za reálne peniaze a nie je povinný, sú skinny. Tie a ďalšie aspekty hry (rýchly pohyb aj so zamierenou zbraňou, akčný prístup) približujú Black Squad ku CS:GO.

Hra má veľký potenciál aj pri vytváraní vlastného klanu a súbojoch tímu proti tímu. Keďže je zadarmo, je prístupná všetkým, čomu prispieva aj priemerná grafika (Unreal Engine 3). Na najvyšších detailoch ide o podarený kúsok, ale nič prevratné a pri tvorbe sa sústredilo najmä na dostupnosť čo najväčšiemu počtu hráčov.

Black SquadSniperPád zo strechy

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Akčná F2P hra
  • Rôzne herné módy
  • Viacero herných tried
  • Prepracovaný systém zbraní
  • Skinny ako v CS:GO
  • Unreal Engine 3
  • Priemernejšia grafika zameraná na dostupnosť hráčom
  • Možnosť vytvárať si klany
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.blacksquad.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: Early access
Počet stiahnutí: 1523
Publikované: 29.8.2017
Poslední aktualizace: 29.8.2017
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Akčné hry, Multiplayerové hry, Plné hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 0 6 2 2 5  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Black Squad

Black Squad

SniperBlack Squad

Sniper

Pád zo strechyBlack Squad

Pád zo strechy

StrelnicaBlack Squad

Strelnica

InventárBlack Squad

Inventár

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b b f b 5 8  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia