Stiahnut.sk

Prey

88 %

Zastavte mimozemskú inváziu v blízkej budúcnosti

Značka Prey od Bethesdy bola dlho nečinná, až sa privolilo k ďalšiemu hernému titulu s rovnakým názvom, no o dosť odlišnejším herným štýlom. Ako pokusný králik Morgan Yu sa zobudíte na vesmírnej základni Talos l, aby ste zistili šokujúcu pravdu. Boli ste testovaný ako nová zbraň proti hrozbám z vesmíru, ktoré predstavujú mimozemšťania rasy Typhon. Sú to akési čierne prízraky, ktoré majú rôzne podoby a takisto oplývajú aj rôznymi schopnosťami. Vy zistíte, že celá základňa bola postupne premenená na jeden veľký bitúnok, v ktorom skoro neprežila živá duša. Musíte sa tak postaviť na odpor či už Typhonom, alebo ľuďom, ktorí sa z toho zbláznili a takisto predstavujú nebezpečenstvo.

Základ Prey tvorí skvelo podaný príbeh, ktorý vás uvedie do deja hlasovými správami, emailami, kartičkami pohodenými po základni alebo interakciou s poslednými preživšími. Prey ponúkne viac ako 20 hodín čistého herného času a k tomu si pripočítajte aj vedľajšie misie a objavovanie základne, ktoré zaberie takisto nejaké tie hodinky a vyjde vám z toho výborná hra, ktorá je dlhá a vôbec nie je lineárna.

Proti mimozemšťanom bojujete všetkými možnými prvkami. Keďže na vás robili pokusy, máte modifikované telo a dokážete to, čo bežný smrteľník nie. Okrem klasických zbraní tak môžete využívať aj psychické schopnosti. Všetko má ale svoju daň. Ako náboje, tak energia, sa nehľadá ľahko a s nábojmi je treba šetriť. Aj napriek tomu ale dôjdete do bodu, kedy už bude bojovania na vás dosť a zvolíte si radšej tichú a taktickú cestu príbehom. Vesmírne prostredie poskytuje priestor na klasické ľakačky, ako aj budovanie atmosféry a schizofréniu zo samoty.

Graficky ide o uspokojivé dielo, kde sa ale tvorcovia mohli viac pohrať s textúrami. Ako postavy, tak aj prostredie sú ale detailne spracovan a spolu s podmanivou hudbou od tvorcu soundtracku k Doomovi ponúka Prey skvelý herný zážitok pre náročnejších hráčov.

PreyTiene útočiaÚzky koridor

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Skvelo navrhnutí nepriatelia
  • Výživný príbeh
  • Množstvo hodín hrania
  • Vedľajšie misie
  • Veľká herná mapa
  • Klasické zbrane aj psychické
  • Zaujímavé zoznámenie sa s príbehom
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Demo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: https://prey.bethesda.net/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: Demo
Počet stiahnutí: 1184
Publikované: 14.5.2017
Poslední aktualizace: 14.5.2017
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Adventúry a RPG hry, Akčné hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 c 0 0 b 5  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Prey

Prey

Tiene útočiaPrey

Tiene útočia

Úzky koridorPrey

Úzky koridor

BrokovnicaPrey

Brokovnica

MapaPrey

Mapa

Vylepšovanie schopnostíPrey

Vylepšovanie schopností

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b e 8 0 c a  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia