Stiahnut.sk

Sniper Ghost Warrior 3

85 %

Graficky podmanivá stealth akcia v Gruzínsku

Poľské herné štúdio CI Games rozvíja svoju sniper sériu o ďalší plnohodnotný zárez s názvom Sniper Ghost Warrior 3. Ide tak o pokračovanie predošlých úspešných titulov, ktorý sa aj tentokrát zameriava na stealth akciu a pozícia ostreľovača je čo najviac realisticky. Bojový konflikt tentokrát zavedie hráčov do Gruzínska, kde je vyvíjaná tajná biologická zbraň, ktorá je aj hlavným cieľom snipera.  Všetko ale naberie iný spád, keď unesú jeho brata, ktorý je na misii s ním. V tom momente sa hra stáva viac osobnou a okrem klasického zachránenia sveta pred zbraňami hromadného ničenia a teroristami tak hlavná postava musí riešiť aj vlastné problémy.

Hráči si užijú popri hre aj skvelé dialógy postáv kompletne s českými titulkami. Rozhovory do hry vnášajú nový aspekt a pekne tak prehĺbia príbeh. Sniper Ghost Warrior 3 je založený na pomalom tempe, zakrádaní sa a zabíjanie nepriateľov v tichosti. To je možné vykonávať v obrovskom svete, ktorý má rozlohou skoro 30 km štvorcových. Mapka je navyše rozdelená na niekoľko rôznych prostredí, ktorým vždy kraľujú malé dedinky. Z miesta na miesto sa dá pohybovať autami a je to naozaj rýchle, takže nie je potrebné žiadne letecké presúvanie.

Hráči si sami kontrolujú celé vybavenie, ktoré je treba mať vždy pod dohľadom. Sniper musí stále počítať náboje, vyberať najvhodnejšie pozície a takisto sa starať o tlmiče a pod. Práve tlmiče sú kritickým predmetom, ktorý treba stále meniť, pretože sa opotrebúvajú a pri hlasných výstreloch sa stane, že snipera objavia a boj na blízko, predsa len, nie je najlepší s puškou na diaľku.

Sniper Ghost Warrior 3 ponúka veľa herných hodín a rozmanité misie. Tie ponúkajú možnosti hackovania, ničenia dôležitých bodov, oslobodzovanie postáv, hľadanie základní a pod. Okrem klasických misií je prostredie navrhnuté tak, aby hráči mohli nájsť kopec vedľajších úloh na plnenie, ktoré ich udržia v hre a ponúknu širší záber do sveta. Za lepšie herné výkony hráči dostanú viac skúseností, ktoré môžu následne pretaviť do vylepšovania postavy v troch cestách Ghost – Sniper – Warrior. Upgrade sa týka napríklad rýchlejšieho prebíjania, rýchlejšieho pohybu a pod. Samostatnou kategóriou v hre je dron, ktorý je pravou rukou snipera a tvorí tak jeden z hlavných pilierov hry. Dostane sa na miesta, kam by sa sniper nedostal, vždy zmapuje danú oblasť a ponúka pohľad na nepriateľov tak, aby si hráči mohli akciu dopredu pripraviť a vybrať najlepšie pozície. Hra beží na Cryengine, takže o grafickú stránku je postarané viac než výborne.

Sniper Ghost Warrior 3V kanáliVýbuch

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Pomalšia ale strategická akcia
  • Obrovský herný svet
  • Dron ako pravá ruka snipera
  • Realisticky poňaté
  • Veľa herného času
  • Kopec bočných misií
  • Skvelé dialógy popri hre
  • Implementovaná čeština
  • Novodobá vojna v Gruzínsku
 

Sniper Ghost Warrior 3

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://sniperghostwarrior3.com/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Verzia: 1.0.1
Počet stiahnutí: 565
Publikované: 1.5.2017
Poslední aktualizace: 1.5.2017
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Akčné hry, Steam hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 9 5 b f a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

V kanáliSniper Ghost Warrior 3

V kanáli

VýbuchSniper Ghost Warrior 3

Výbuch

Vypustenie dronaSniper Ghost Warrior 3

Vypustenie drona

SniperSniper Ghost Warrior 3

Sniper

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  b 8 c 0 c 4  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia