Stiahnut.sk

Worms 2: Armageddon (mobilné)

90 %

Neľútostné súboje červov

Worms sú späť. Táto herná legenda, ktorá vo svojej dobe bola jednou z najpopulárnejších hier, opäť ožíva. Teraz si ju môžete zahrať na vašom mobilnom telefóne alebo tablete. Prvá verzia tejto úspešnej hernej série bola vydaná už v roku 1995, pričom bolo vyvinutých niekoľko ďalších dielov, a od tej doby prešla značným vývojom. Pozrime sa teraz, ako a hlavne na čo sa premenila.

Prvý pohľad na hru ukazuje, že sa autori rozhodli použiť pôvodný 2D náhľad na celú mapu, na ktorej sú rozmiestnené po zuby ozbrojené červy. Prostredie je plné farieb a netradičných prvkov, ktoré by sme hľadali skôr v komiksoch. Aj napriek tomu však vyzerá úhľadne a nikoho neodradí.

Ak ste niekedy hrali akúkoľvek hru z tejto série, tak viete, čo je vašou úlohou. Musíte sa zbaviť všetkých nepriateľských červov. Môžete ich bez súcitu zabiť, čo donúti vašu obeť k netradičnej stavbe svojho vlastného hrobu. Červov tiež môžete poslať do nekonečných hlbín oceánu, kde im dôjde dych a vyprchajú z nich akékoľvek známky života.

Súboje prebiehajú ťahovo, pričom v každom ťahu máte obmedzený čas, v ktorom môžete vykonávať rôzne akcie. Nemôžete tiež strieľať nekonečnekrát, takže musíte všetko premyslieť, aby ste spôsobili čo najväčšie poškodenie. K dispozícii máte množstvo klasických zbraní ako pištole, granáty a ďalšie, ale tiež špeciálnu výzbroj, kde nájdete hromadu nekonvenčných prostriedkov na zabíjanie.

Každá zbraň pracuje na inom princípe, a aby sa vám podarilo trafiť vami vytúžený cieľ, tak budete musieť dobre mieriť počítať so všetkými fyzikálnymi zákonmi, ktoré môžu ovplyvniť vašu strelu. Môžete sa zúčastniť aj online súbojov proti ostatným ľuďom, lebo autori mysleli na všetko a zabudovali bezproblémový multiplayer.

Worms 2: Armageddon zaujme nielen fanúšikov tejto série. Ide o veľmi návykovú hru, ktorej nemožno takmer nič vytknúť. Preto neváhajte a stiahnite si ju čo najrýchlejšie.

Worms 2: Armageddon (mobilné)Rôzne zbraneOnline súboje červov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Prepracovaný multiplayer
  • Súboje červov
  • Veľa zbraní
 

Verzia

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.team17.com/
Operačný systém: iOS, android
Počet stiahnutí: 960
Publikované: 15.8.2013
Poslední aktualizace: 12.8.2013
Zaradené v kategóriách: Akčné a arkády (mobilné)

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  9 9 c 5 2 8  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Worms 2: Armageddon (mobilné)

Worms 2: Armageddon (mobilné)

Rôzne zbraneWorms 2: Armageddon (mobilné)

Rôzne zbrane

Online súboje červovWorms 2: Armageddon (mobilné)

Online súboje červov

Chladnokrvné vraždyWorms 2: Armageddon (mobilné)

Chladnokrvné vraždy

Farebná grafikaWorms 2: Armageddon (mobilné)

Farebná grafika

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 8 f 9 7 f  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia