Stiahnut.sk

Bejeweled (mobilné)

93 %

Vynikajúca logická hra

Táto logická hra sa stala medzi verejnosťou nesmierne populárnou aj napriek tomu, že je veľmi jednoduchá. Základný princíp nie je vôbec komplikovaný. Vašou úlohou je vymeniť dva susediace kamene na hernom poli a tvoriť tak horizontálne alebo vertikálne reťazce aspoň 3 rovnakých kameňov. Ľahko môžete získať bonusové body tým, že vytvoríte dlhší rad, čo tiež môže vytvoriť špeciálny kameň. Po takomto zoradení kamene zmiznú a nahradia ich nové.

Hra okrem klasického režimu ponúka ďalšie zábavné módy. Jedným z nich je Butterflies. V ňom sa kamene premieňajú na motýle, ktoré po každom vašom ťahu vystúpia o jedno políčko vyššie. Ak sa dostanú až k vrcholu hracieho poľa, tak budú zožraní hladným pavúkom a hra končí. Ide o veľmi zaujímavú variáciu, v ktorej musíte veľa taktizovať a premýšľať.

Ďalším z módov je Diamond Mine. V ňom pomocou vybuchujúcich kameňov odstraňujete hlinu a snažíte sa dostať až do srdca bane k drahocenným diamantom. Lightning je ďalší herný režim, v ktorom musíte v určitom čase nazbierať čo najvyššie skóre. Tiež sa v ňom rýchlejšie tvoria špeciálne kamene a hra prebieha v nesmierne rýchlom tempe.

Posledným typom hry je Zen mód. Nie nadarmo je pomenovaný podľa jednej budhistickej tradície, lebo je perfektný na relaxáciu a oddýchnutie. Súvislosť s meditáciou ani nemusíme hľadať dlho. Môžete si vybrať medzi relaxačnými zvukovými efektami, medzi ktoré patria napríklad zvuky oceánu. Princíp hry je rovnaký ako v klasickom režime, pričom nikdy nemôžete prehrať. Čas od času sa vám na obrazovke objaví múdry citát plný inšpirácie. Hra prebieha vo veľkom pokoji a je plná pohody.

Ide o nesmierne obľúbenú logickú hru od spoločnosti PopCap, ktorá má na svedomí ďalšie herné pecky ako Peggle, Plants vs. Zombies, Zuma 's Revenge a ďalšie. S jej stiahnutím určite neváhajte.

Bejeweled (mobilné)Populárna logická hraNiekoľko herných módov

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Viac herných módov
  • Podarená grafika
  • Populárna logická hra
 

Verzia

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Platená
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.popcap.com/games/bejeweled/home
Operačný systém: iOS
Počet stiahnutí: 723
Publikované: 28.7.2013
Poslední aktualizace: 23.7.2013
Zaradené v kategóriách: Logické hry (mobilné), Postrehové hry (mobilné)

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  5 7 8 e e d  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Bejeweled (mobilné)

Bejeweled (mobilné)

Populárna logická hraBejeweled (mobilné)

Populárna logická hra

Niekoľko herných módovBejeweled (mobilné)

Niekoľko herných módov

Roztomilá grafikaBejeweled (mobilné)

Roztomilá grafika

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  9 4 5 5 2 6  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia