Stiahnut.sk

Temple Run (mobilné)

92 %

Hlavne sa nezastaviť

Ak si na základe titulku myslíte, že pôjde o aplikáciu, ktorá vám zlepší fyzickú kondíciu tým, že vás motivuje k behu, tak ste na omyle. Jedná sa o nesmierne návykovú hru, v ktorej na svojich bežeckých schopnostiach bude pracovať jej hlavný hrdina. Ten však žiadnu motiváciu nepotrebuje, pretože má v pätách vražedné beštie, ktoré sa s ním určite maznať nebudú.

Prieskum tajomných chrámov je sen každého archeológa. Ale žiadny z nich sa nepoučil z nebezpečných dobrodružstiev Indiana Jonesa a jeho ďalších kolegov. Neustále sa vydávajú do temných kobiek, kde na nich čaká nejedno prekvapenie, ktoré nie je vždy príjemné. Hlavný hrdina je síce nesmierne odvážny, ale jeho nepripravenosť sa mu rozhodne neoplatí. Nevzal si so sebou potrebné vybavenie a prieskum vykonáva absolútne nevedecky. Túžba po bohatstve a historickom objave ho pohltila natoľko, že sa rozhodol ukradnúť magickú modlu, ktorú v útrobách chrámu našiel. Tento akt však prebudil miesto k životu.

Pri zbesilom úteku z chrámu narazíte na veľa prekážok a pascí. Tým sa musíte všemožne vyhýbať. Budete preto veľa skákať a predvádzať ďalšie akrobatické kúsky. Aby ste pred hladnými monštrami utiekli, musíte mať veľmi  rýchle reflexy a schopnosť okamžitého rozhodovania.

Bohužiaľ nájsť východ z chrámu je prakticky nemožné a vám nezostáva nič než behať, až kým vás smrť nezastaví. Na svojej ceste budete zbierať zlaté mince, za ktoré si môžete nakúpiť vylepšenia. Tie vám znateľne pomôžu pri ďalšom úteku. Na výber máte zo 7 postáv, ktoré sa budú prepletať chodbami tajomného chrámu, pričom vždy objavíte niečo nové.

Ide o veľmi chytľavú hru, v ktorej je vašou úlohou dobehnúť čo najďalej. Bohužiaľ sa z chrámu nikdy nedostanete a každý beh tak končí smrťou. Našťastie nezomriete vy, ale hlavný hrdina, takže si môžete naďalej užívať dlhé hodiny zábavy.

Druhý diel tejto hry nájdete tu.

Temple Run (mobilné)Zbieranie mincíZbesilý útek pred monštrami

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Zbesilý útek z chrámu
  • Zbieranie mincí
  • Nekončiaca zábava
  • Veľa zaujímavých vylepšení
 

Verzia

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.imangistudios.com/
Operačný systém: iOS, android
Počet stiahnutí: 1168
Publikované: 22.7.2013
Poslední aktualizace: 17.7.2013
Zaradené v kategóriách: Postrehové hry (mobilné)

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 9 5 f 4 a  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
Temple Run (mobilné)

Temple Run (mobilné)

Zbieranie mincíTemple Run (mobilné)

Zbieranie mincí

Zbesilý útek pred monštramiTemple Run (mobilné)

Zbesilý útek pred monštrami

Veľa tajomných chodiebTemple Run (mobilné)

Veľa tajomných chodieb

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  4 c b 1 6 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia