Stiahnut.sk

4Story

70 %

Bezplatná fantasy MMORPG

4Story je MMORPG, odohrávajúca sa vo fantasy svete Iberia. Tu proti sebe v nekonečnej vojne stoja národy Valorian a Derian. Hneď na začiatku čaká hráča jedno z najdôležitejších rozhodnutí. Tým je výber rasy budúceho hrdinu. Ná výber sú ľudia, víly a mačkoidní humanoidi Feline. Rasu je vhodné vyberať s ohľadom na budúce povolanie, ktorými sú bojovník, lukostrelec, tieňový bežec, mág, kňaz a zaklínač. Každá rasa má svoje silné i slabé stránky a správnou kombináciou s povolaním je možné dosiahnuť omnoho lepšie výsledky, než náhodnú voľbou. Napríklad mohutní a silní Feline sú jasne predurčení na úlohu bojovníkov a boj zblízka, naopak víly sú jednoznačnými adeptmi na používanie mágie či strelných zbraní.

Jednou z hlavných častí hry je plnenie rozličných questov, za ktoré hráč získava cenné skúsenosti, peniaze a predmety. Po dosiahnutí určitého počtu skúseností hrdina postúpi na nový level. S rastúcim levelom rastie aj hrdinova sila a zručnosti. Môže používať nové schopnosti, čarovať mocnejšie kúzla a nosiť silnejšie predmety. Ďalším spôsobom ako prísť ku skúsenostiam a predmetom je zabíjanie príšer. Z nich náhodne padajú užitočné predmety, ktoré môže hrdina ďalej použiť alebo predať obchodníkovi, či iným hráčom. Ak hráč v boji zomrie, objaví sa ako duša a svet okolo neho sa zmení na sivý. V tomto stave nemôže plniť žiadne questy a nevidí ostatných hráčov. Aby znovu ožil, musí sa duša dostať k telu padlého hrdinu a opäť do neho vstúpiť.

Ako v každej MMORPG aj tu je základom interakcia medzi jednotlivými hráčmi. Môžu si navzájom pomáhať, obchodovať, bojovať, alebo sa len tak rozprávať. Boj je dôležitou časťou hry, a preto sa s ním stretneme na každom kroku. Môžete vyzvať iného hráča na duel, získať slávu a povesť v otvorenom PvP, alebo sa zúčastniť dobývania strategických území. Najúspešnejšie klany majú právo bojovať o jeden zo štyroch zámkov. Práve pri dobývaní zámkov dochádza k tým najväčším bitkám. Odmena je totiž vysoká - víťaz má možnosť využívať zámok po celý týždeň ako klanový dom.

Grafickým spracovaním sa 4Story podobá známejšiemu a obľúbenějšímu MMORPG World of Warcraft, z ktorého tiež prevzalo mnoho herných prvkov a princípov. Na rozdiel od WoW je však 4Story zadarmo. Za reálne peniaze je však možné cez webové stránky hry nakupovať mesačné kamene, ktoré je potom možné vymeniť za mnoho užitočných herných predmetov. 4Story je vďaka svojej relatívnej jednoduchosti určené skôr mladším a nenáročným hráčom, ktorí s MMO hrami ešte len začínajú a nechcú za online hru platiť. Pre nich je čarovný svet Iberia vynikajúcim vstupom do sveta online hier.

4Story4story - Výber postavy4story -  Prieskum okolia

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Desiatky questov
  • Dungeony
  • Tri rozdielne rasy
  • Šesť rôznych povolaní
  • Hranie je zadarmo
  • Lokalizácia do českého jazyka
  • Nízke nároky na PC
 

Externé stiahnutie

Odporúčame

Súhrnné informácie

Licencia: Zadarmo
Potreba inštalácie: áno
Domovská stránka: http://www.4story.cz/
Operačný systém: Win 7, Win Vista, Win XP
Verzia: 3.9.78 CZ
Počet stiahnutí: 5056
Publikované: 29.7.2012
Poslední aktualizace: 3.9.2013
Zaradené v kategóriách: 3D hry, Adventúry a RPG hry, MMO hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskusia

Žiadosti o rady prosím presmerujte do poradne.

Napísať odkaz

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  0 b 1 3 d 3  :
 
Odkaz :

Recenzie

 
 
 
4Story

4Story

4story - Výber postavy4Story

4story - Výber postavy

4story -  Prieskum okolia4Story

4story - Prieskum okolia

4story -  Felinský bojovník4Story

4story - Felinský bojovník

 

Položiť otázku

Meno:
Opište znaky opačně  2 6 a 4 f 6  :
 
Nadpis:
Text:

Stiahnuť - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia